Samsung
Samsung Galaxy Tab S9+
📺
Ekran
12.4"
⚡
İşlemci
Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy
🧠
RAM
12GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB
🔋
Pil
10090 mAh
⚡
Şarj
45WW
🤖
OS
Android 13 (17'ye kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Tab S9+ |
| Çıkış Tarihi | Temmuz 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Bej, Grafit, Lavanta |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 185.4 |
| Yükseklik (mm) | 279.5 |
| Kalınlık (mm) | 5.7 |
| Ağırlık (g) | 581 |
| Malzeme | Gorilla Glass Victus ön / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 12.4 |
| Panel Tipi | Dynamic AMOLED 2X |
| Çözünürlük | 1752 x 2800 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 266 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 700 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass Victus |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x3.36 GHz X3 + 2x2.8 GHz A715 + 2x2.8 GHz A710 + 3x2.0 GHz A510) |
| GPU | Adreno 740 |
| RAM | 12GB |
| Depolama | 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | microSDXC |
Kamera
| Arka Kamera | 13MP f/2.0 |
| Ön Kamera | 12MP f/2.4 ultrawide ön |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 1080p@60fps |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 10090 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 3.2 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 13 (17'ye kadar) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Galaxy AI |
📰 Samsung Galaxy Tab S9+ Haberleri
07 Nisan 2026Galaxy S26 güncellemesi yayında: Beklenen kamera düzeltmesi yok
10 Mart 2026Samsung, Galaxy S26 serisinin kamera özelliğini S25’e taşıyabilir
24 Şubat 2026Samsung’un vazgeçtiği özellik iPhone 18 Pro ile yeniden sahneye çıkıyor
12 Ocak 2026Galaxy S26 serisi erken testlerde ilk izleri verdi
21 Ekim 2025iPhone 18 Pro’nun kamerasında geçiş noktası diyafram olacak
Diğer Samsung Tabletları
Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 Lite
- 10.9" ekran
- Exynos 1380
- 6GB / 8GB RAM
- 8000 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra
- 14.6" ekran
- MediaTek Dimensity 9400+
- 12GB / 16GB RAM
- 11600 mAh
- 13MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Tab S11
- 11.0" ekran
- MediaTek Dimensity 9400+
- 12GB RAM
- 8400 mAh
- 13MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Tab A9+
- 11.0" ekran
- Snapdragon 695 5G
- 4GB / 8GB RAM
- 7040 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
