Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra
📺
Ekran
14.6"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 9400+
🧠
RAM
12GB / 16GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB / 1TB
🔋
Pil
11600 mAh
⚡
Şarj
45WW
🤖
OS
Android 16 (One UI 8)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Tab S11 Ultra |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Gümüş, Grafit |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 208.5 |
| Yükseklik (mm) | 326.3 |
| Kalınlık (mm) | 5.1 |
| Ağırlık (g) | 692 |
| Malzeme | Alüminyum ön + Enhanced Armor alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 14.6 |
| Panel Tipi | Dynamic AMOLED 2X |
| Çözünürlük | 1848 x 2960 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 239 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1600 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 9400+ |
| Üretim Süreci (nm) | 3nm |
| CPU | Octa-core (1x3.63 GHz X925 + 3x3.3 GHz X4 + 4x2.4 GHz A720) |
| GPU | Immortalis-G925 |
| RAM | 12GB / 16GB |
| Depolama | 256GB / 512GB / 1TB |
| Hafıza Kartı | microSDXC |
Kamera
| Arka Kamera | 13MP f/2.0 |
| Ön Kamera | 12MP f/2.4 ultrawide ön (çentik kaldırıldı) |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 1080p@60fps |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 11600 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 3.2 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 16 (One UI 8) |
| Güncelleme Süresi | 7 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Galaxy AI / Gemini |
📰 Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Haberleri
15 Mayıs 2026Samsung’un yeni nesil tabletlerinde Dimensity 9500 kullanılabilir
11 Mayıs 2026Ekran mı, kağıt mı? TCL NXTPAPER 14 İncelemesi
08 Mayıs 2026Galaxy Tab S12+ hakkında ilk somut işaret ortaya çıktı
06 Mayıs 2026One UI 8.5 güncellemesi ilk Galaxy modellerine ulaşıyor
14 Nisan 2026Samsung One UI 8.5 ile beta sürecinde sınırları genişletti
Diğer Samsung Tabletları
Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 Lite
- 10.9" ekran
- Exynos 1380
- 6GB / 8GB RAM
- 8000 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Tab S11
- 11.0" ekran
- MediaTek Dimensity 9400+
- 12GB RAM
- 8400 mAh
- 13MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Tab A9+
- 11.0" ekran
- Snapdragon 695 5G
- 4GB / 8GB RAM
- 7040 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 FE+
- 13.1" ekran
- Exynos 1580
- 8GB / 12GB RAM
- 10090 mAh
- 13MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş

