📱
Samsung
Samsung Galaxy Tab S10+
📺
Ekran
12.4"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 9300+
🧠
RAM
12GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB
🔋
Pil
10090 mAh
⚡
Şarj
45WW
🤖
OS
Android 14 (18'e kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Tab S10+ |
| Çıkış Tarihi | Ekim 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Gümüş, Grafit |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 185.4 |
| Yükseklik (mm) | 279.5 |
| Kalınlık (mm) | 5.6 |
| Ağırlık (g) | 571 |
| Malzeme | Gorilla Glass Victus+ ön / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 12.4 |
| Panel Tipi | Dynamic AMOLED 2X |
| Çözünürlük | 1752 x 2800 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 266 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass Victus+ |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 9300+ |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Decacore (1x3.4 GHz X4 + 3x2.85 GHz A720 + 4x2.0 GHz A520) |
| GPU | Immortalis-G720 MC12 |
| RAM | 12GB |
| Depolama | 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | microSDXC |
Kamera
| Arka Kamera | 13MP f/2.0 |
| Ön Kamera | 12MP f/2.4 ultrawide ön |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 1080p@60fps |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 10090 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 3.2 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 14 (18'e kadar) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Galaxy AI |
📰 Samsung Galaxy Tab S10+ Haberleri
11 Mayıs 2026One UI 8.5 ABD’de Galaxy S25 modellerine ulaşmaya başladı
06 Mayıs 2026One UI 8.5 güncellemesi ilk Galaxy modellerine ulaşıyor
30 Mart 20265G nedir, ne işe yarar? Türkiye'de 5G'ye geçiş rehberi ve cihaz önerileri (2026)
10 Mart 2026Samsung, Galaxy S26 serisinin kamera özelliğini S25’e taşıyabilir
24 Şubat 2026Samsung’un vazgeçtiği özellik iPhone 18 Pro ile yeniden sahneye çıkıyor
Diğer Samsung Tabletları
Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 Lite
- 10.9" ekran
- Exynos 1380
- 6GB / 8GB RAM
- 8000 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra
- 14.6" ekran
- MediaTek Dimensity 9400+
- 12GB / 16GB RAM
- 11600 mAh
- 13MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Tab S11
- 11.0" ekran
- MediaTek Dimensity 9400+
- 12GB RAM
- 8400 mAh
- 13MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Tab A9+
- 11.0" ekran
- Snapdragon 695 5G
- 4GB / 8GB RAM
- 7040 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş

