Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra
📺
Ekran
14.6"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 9300+
🧠
RAM
12GB / 16GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB / 1TB
🔋
Pil
11200 mAh
⚡
Şarj
45WW
🤖
OS
Android 14 (18'e kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Tab S10 Ultra |
| Çıkış Tarihi | Ekim 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Grafit |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 208.6 |
| Yükseklik (mm) | 326.4 |
| Kalınlık (mm) | 5.4 |
| Ağırlık (g) | 718 |
| Malzeme | Gorilla Glass Victus+ ön + çentik / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 14.6 |
| Panel Tipi | Dynamic AMOLED 2X |
| Çözünürlük | 1848 x 2960 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 240 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass Victus+ |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 9300+ |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Decacore (1x3.4 GHz X4 + 3x2.85 GHz A720 + 4x2.0 GHz A520) |
| GPU | Immortalis-G720 MC12 |
| RAM | 12GB / 16GB |
| Depolama | 256GB / 512GB / 1TB |
| Hafıza Kartı | microSDXC |
Kamera
| Arka Kamera | 13MP f/2.0 |
| Ön Kamera | 12MP f/2.2 + 12MP f/2.4 ultrawide çift ön |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 1080p@60fps |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 11200 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 3.2 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 14 (18'e kadar) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Galaxy AI |
📰 Samsung Galaxy Tab S10 Ultra Haberleri
30 Mart 20265G nedir, ne işe yarar? Türkiye'de 5G'ye geçiş rehberi ve cihaz önerileri (2026)
10 Mart 2026Samsung, Galaxy S26 serisinin kamera özelliğini S25’e taşıyabilir
24 Şubat 2026Samsung’un vazgeçtiği özellik iPhone 18 Pro ile yeniden sahneye çıkıyor
09 Kasım 2025Samsung, öğrencilere özel Galaxy indirimleri ve Google AI Pro hediyesiyle kampanyasını genişletiyor
23 Ekim 2025Tablet formunda profesyonel çalışma alanı: Samsung Galaxy Tab S11 Ultra İncelemesi
Diğer Samsung Tabletları
Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 Lite
- 10.9" ekran
- Exynos 1380
- 6GB / 8GB RAM
- 8000 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra
- 14.6" ekran
- MediaTek Dimensity 9400+
- 12GB / 16GB RAM
- 11600 mAh
- 13MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Tab S11
- 11.0" ekran
- MediaTek Dimensity 9400+
- 12GB RAM
- 8400 mAh
- 13MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Tab A9+
- 11.0" ekran
- Snapdragon 695 5G
- 4GB / 8GB RAM
- 7040 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
