📱
Google
Google Pixel Watch
📺
Ekran
1.2""
⚡
İşlemci
Exynos 9110
🧠
RAM
1GB RAM
💾
Depolama
32GB
🔋
Pil
294mAh mAh
⌚
Kasa
41mm yuvarlak
🤖
OS
Wear OS 3.5 (5'e kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | |
| Model | Pixel Watch |
| Çıkış Tarihi | Ekim 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Fırtına, Kar, Killi Toprak, Limon Otu |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 36g |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.2" |
| Panel Tipi | AMOLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 384x384 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Exynos 9110 |
| RAM | 1GB |
| Depolama | 32GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 294mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Wear OS 3.5 (5'e kadar) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 41mm yuvarlak |
| Kasa Malzeme | Geri dönüşümlü alüminyum |
📰 Google Pixel Watch Haberleri
08 Mayıs 2026Google Fitbit Air ekransız bileklikle sağlık takibini yeniliyor
27 Nisan 2026Fitbit Google Health hamlesiyle yeni döneme girebilir
22 Nisan 2026Galaxy S26 satışları ilk haftalarda beklentilerin üzerine çıktı
04 Mart 2026Find Hub genişliyor: Google’dan Pixel ve Android için yeni özellikler
01 Mart 2026Honor Magic V6 katlanabilir telefon sınırları zorluyor
Diğer Google Akıllı Saatları
Google
Google Pixel Watch 4 (45mm)
- 45mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 420mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel Watch 4 (41mm)
- 41mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 307mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel Watch 3 (45mm)
- 45mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 420mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel Watch 3 (41mm)
- 41mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 307mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş

