📱
Google
Google Pixel Watch 4 (41mm)
📺
Ekran
1.2""
⚡
İşlemci
Snapdragon W5+
🧠
RAM
2GB RAM
💾
Depolama
32GB
🔋
Pil
307mAh mAh
⌚
Kasa
41mm yuvarlak
🤖
OS
Wear OS 6 (kalıcı)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | |
| Model | Pixel Watch 4 (41mm) |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Mat Siyah, Porselen, Sarı Mercan, Ay Grisi |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 28g |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.2" |
| Panel Tipi | AMOLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 384x384 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon W5+ |
| RAM | 2GB |
| Depolama | 32GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 307mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | 6.0 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Wear OS 6 (kalıcı) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 41mm yuvarlak |
| Kasa Malzeme | Geri dönüşümlü alüminyum + titan çerçeve |
📰 Google Pixel Watch 4 (41mm) Haberleri
13 Mayıs 2026Galaxy S26 serisinde One UI 9 beta süreci genişliyor
13 Mayıs 2026Foxconn yeniden fidye yazılımı saldırısının hedefi oldu
13 Mayıs 2026Google uzayda veri merkezi kurmak için SpaceX ile masada
13 Mayıs 2026Googlebook, Chromebook’tan sonra Google’ın yeni laptop hamlesini başlatıyor
13 Mayıs 2026Samsung Galaxy Glasses ve Watch 9'un tanıtımı için yeni tarih bilgisi paylaşıldı
Diğer Google Akıllı Saatları
Google
Google Pixel Watch 4 (45mm)
- 45mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 420mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel Watch 3 (45mm)
- 45mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 420mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel Watch 3 (41mm)
- 41mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 307mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel Watch 2
- 41mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 306mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş

