📱
Google
Google Pixel Watch 3 (45mm)
📺
Ekran
1.45""
⚡
İşlemci
Snapdragon W5+
🧠
RAM
2GB RAM
💾
Depolama
32GB
🔋
Pil
420mAh mAh
⌚
Kasa
45mm yuvarlak
🤖
OS
Wear OS 5 (6'ya kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | |
| Model | Pixel Watch 3 (45mm) |
| Çıkış Tarihi | Ekim 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Mat Siyah, Açık Porselen |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 37g |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.45" |
| Panel Tipi | AMOLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 456x456 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon W5+ |
| RAM | 2GB |
| Depolama | 32GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 420mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Wear OS 5 (6'ya kadar) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 45mm yuvarlak |
| Kasa Malzeme | Geri dönüşümlü alüminyum |
📰 Google Pixel Watch 3 (45mm) Haberleri
16 Mayıs 2026Google, AI arama hilesi yapan siteleri spam sayacak
15 Mayıs 2026OpenAI’ın Apple’a tepkisi mahkemeye taşınabilir
15 Mayıs 2026Google Android Auto deneyimini yapay zekâyla yeniledi
15 Mayıs 2026Microsoft’tan bulut oyun odaklı yeni Xbox kumandası geliyor
15 Mayıs 2026Spotify video podcast yayınını Apple standardına taşıyor
Diğer Google Akıllı Saatları
Google
Google Pixel Watch 4 (45mm)
- 45mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 420mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel Watch 4 (41mm)
- 41mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 307mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel Watch 3 (41mm)
- 41mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 307mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel Watch 2
- 41mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 306mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş

