Google
Google Pixel Watch 2
📺
Ekran
1.2""
⚡
İşlemci
Snapdragon W5+
🧠
RAM
2GB RAM
💾
Depolama
32GB
🔋
Pil
306mAh mAh
⌚
Kasa
41mm yuvarlak
🤖
OS
Wear OS 4 (6'ya kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | |
| Model | Pixel Watch 2 |
| Çıkış Tarihi | Ekim 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Fırtına, Mat Siyah, Açık Gri, Pembe Limon |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 31g |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.2" |
| Panel Tipi | AMOLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 384x384 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon W5+ |
| RAM | 2GB |
| Depolama | 32GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 306mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Wear OS 4 (6'ya kadar) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 41mm yuvarlak |
| Kasa Malzeme | Geri dönüşümlü alüminyum |
📰 Google Pixel Watch 2 Haberleri
14 Mayıs 2026Google iPhone’dan Android’e geçişi sonunda daha sorunsuz hâle getiriyor
14 Mayıs 2026Samsung’un yeni katlanabilir telefonları Gemini Intelligence ile çıkabilir
12 Mayıs 2026Android Show 2026 etkinliğinde duyurulan tüm yenilikler
08 Mayıs 2026Google Fitbit Air ekransız bileklikle sağlık takibini yeniliyor
27 Nisan 2026Fitbit Google Health hamlesiyle yeni döneme girebilir
Diğer Google Akıllı Saatları
Google
Google Pixel Watch 4 (45mm)
- 45mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 420mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel Watch 4 (41mm)
- 41mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 307mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel Watch 3 (45mm)
- 45mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 420mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel Watch 3 (41mm)
- 41mm yuvarlak" ekran
- Snapdragon W5+
- 2GB RAM
- 307mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş

