📱
Garmin
Garmin Venu 3
📺
Ekran
1.3" (41mm) / 1.4" (45mm)"
⚡
İşlemci
yok
🧠
RAM
yok RAM
💾
Depolama
8GB
🔋
Pil
10 gün (akıllı) / 26 saat GPS mAh
⌚
Kasa
41mm / 45mm
🤖
OS
Garmin OS
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Garmin |
| Model | Venu 3 |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Çelik/Mavi, Çelik/Beyaz, Siyah, Pembe Altın |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 42.8g (45mm) |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.3" (41mm) / 1.4" (45mm) |
| Panel Tipi | AMOLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 416x416 / 454x454 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | yok |
| RAM | yok |
| Depolama | 8GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 10 gün (akıllı) / 26 saat GPS |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Garmin OS |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 41mm / 45mm |
| Kasa Malzeme | Alüminyum / Paslanmaz çelik |
📰 Garmin Venu 3 Haberleri
03 Ekim 2025Strava, patent ihlali iddiasıyla Garmin’e dava açtı
30 Eylül 2025Garmin eTrex Touch, tek şarjla neredeyse bir ay kullanım sunuyor
18 Eylül 2025Garmin Venu 4, el feneri özelliği ve erişilebilirlik yenilikleriyle tanıtıldı
13 Haziran 2025Kare ekranıyla dikkat çeken Garmin Venu X1 tanıtıldı
29 Ocak 2025Garmin akıllı saatlerde "mavi ölüm üçgeni" sorunu
Diğer Garmin Akıllı Saatları
Garmin
Garmin Venu 4
- 42mm / 46mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 8 gün (akıllı) / 20 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Forerunner 570
- 46mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 11 gün (akıllı) / 16 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Forerunner 165
- 43mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 11 gün (akıllı) / 17 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Forerunner 965
- 47mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 23 gün (akıllı) / 31 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
