📱
Garmin
Garmin Forerunner 165
📺
Ekran
1.2""
⚡
İşlemci
yok
🧠
RAM
yok RAM
💾
Depolama
4GB
🔋
Pil
11 gün (akıllı) / 17 saat GPS mAh
⌚
Kasa
43mm
🤖
OS
Garmin OS
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Garmin |
| Model | Forerunner 165 |
| Çıkış Tarihi | Şubat 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Mavi, Pembe, Teal |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 39g |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.2" |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 384x384 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | yok |
| RAM | yok |
| Depolama | 4GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 11 gün (akıllı) / 17 saat GPS |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Garmin OS |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 43mm |
| Kasa Malzeme | Fiber takviyeli polimer |
📰 Garmin Forerunner 165 Haberleri
13 Nisan 2026Whoop’a rakip olacak Garmin bilekliği sızdırıldı
01 Nisan 2026Google'ın yeni nesil giyilebilir sağlık cihazının ipucunu Stephen Curry verdi
31 Mart 2026Strava’dan Türkiye hamlesi: Uygulama artık tamamen Türkçe
27 Mart 2026WhatsApp’tan iPhone deneyimini değiştiren güncelleme
18 Mart 2026WhatsApp, Garmin akıllı saatlere geldi
Diğer Garmin Akıllı Saatları
Garmin
Garmin Venu 4
- 42mm / 46mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 8 gün (akıllı) / 20 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Forerunner 570
- 46mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 11 gün (akıllı) / 16 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Venu 3
- 41mm / 45mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 10 gün (akıllı) / 26 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
Garmin
Garmin Forerunner 965
- 47mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 23 gün (akıllı) / 31 saat GPS mAh
Fiyat belirtilmemiş
