📱
Apple
Apple Watch SE 3
📺
Ekran
1.57" (40mm) / 1.78" (44mm)"
⚡
İşlemci
Apple S10
🧠
RAM
1GB RAM
💾
Depolama
64GB
🔋
Pil
231mAh (40mm) / 296mAh (44mm) mAh
⌚
Kasa
40mm / 44mm
🤖
OS
watchOS 26 (kalıcı)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Apple |
| Model | Watch SE 3 |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Gece Yarısı, Yıldız Işığı, Gümüş |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 26.4g (40mm) / 33g (44mm) |
| Su/Toz Direnci | WR50 + IP6X |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.57" (40mm) / 1.78" (44mm) |
| Panel Tipi | LTPO OLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 324x394 / 368x448 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Apple S10 |
| RAM | 1GB |
| Depolama | 64GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 231mAh (40mm) / 296mAh (44mm) |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | 6.0 |
| NFC | var (hücresel) |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | watchOS 26 (kalıcı) |
| Güncelleme Süresi | 7 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 40mm / 44mm |
| Kasa Malzeme | Alüminyum |
📰 Apple Watch SE 3 Haberleri
12 Mayıs 2026Android Show 2026 etkinliğinde duyurulan tüm yenilikler
12 Mayıs 2026Apple iOS 26.5 ile Avrupa Birliği için üçüncü taraf cihaz kısıtlamalarını gevşetiyor
09 Mayıs 2026Apple TV’de yüksek puan toplayan iki dizi şu anda yayında
09 Mayıs 2026Apple Watch öğrenci indirimi Türkiye’de başladı
04 Mayıs 2026Sporu eğlenceye dönüştüren saat: Huawei Watch Fit 5 Pro İncelemesi
Diğer Apple Akıllı Saatları
Apple
Apple Watch Series 10
- 42mm / 46mm" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 308mAh (42mm) / 438mAh (46mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple Watch Series 11
- 42mm / 46mm" ekran
- Apple S10
- 1GB RAM
- 355mAh (42mm) / 470mAh (46mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş

