Call of Duty Warzone Mobile’ın çıkış tarihi App Store’da görüldü

Call of Duty Warzone Mobile, önümüzdeki dönemin merakla beklenen mobil oyunları arasında yer alıyor. Oyunun App Store’daki ön kayıt sayfası, bu bekleyişin oldukça uzun süreceğini gösteriyor.

Activision tarafından henüz Warzone Mobile için resmi bir çıkış tarihi açıklanmış değil. Ancak oyunun App Store’daki sayfası, bu konuda beklenen bilgiyi veriyor. Ön kayıtları başlayan oyunun beklenen çıkış tarihinin 15 Mayıs 2023 olduğu belirtiliyor. Sayfada oyunun nihai versiyonunun farklı olabileceği de vurgulanıyor.

Apple’ın Warzone Mobile’ın ön kayıt sayfasını App Store’da ön plana çıkarması dikkat çekiyor. Oyunun App Store’daki tanımı ise herkesin oynamak isteyeceği bir oyunun hikayesini anlatıyor. Platformlar arası ortak ilerleme desteğine dikkat çeken Activision, oyuncuların kazandıkları XP’leri (Deneyim Puanları) farklı cihazlarda Call of Duty: Modern Warfare 2 oynarken kullanabileceklerini vurguluyor.

Activision aynı zamanda mobil cihazlar için gerçekçi bir Call of Duty deneyiminin sözünü veriyor. Şirket oyuncuları birinci sınıf grafiklerin ve sezgisel kontrollerin beklediğini belirtiyor. Buna ek olarak, oyunun tasarımında mobil oyun deneyiminin ön plana çıkarıldığının da altı çiziliyor.

Call of Duty Warzone Mobile oynamak için A12 Bionic veya bir üstü işlemci gerekiyor

Call of Duty Warzone Mobile’ı oynamak için A12 Bionic veya üstü bir işlemciye sahip, iOS 15 ve üstü sürümlerle çalışan bir iPhone veya iPad’e ihtiyaç duyulacağı belirtiliyor. 500 MB depolama alanı da gereksinimler arasında sayılıyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun