Eğlence

Call of Duty: Mobile 80’ler temasıyla renkleniyor

call of duty: mobile
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

“Muhteşem Baskın” adını taşıyan yeni Call of Duty: Mobile sezonu, 80’ler temasıyla geliyor. 3. Sezonda oyuna rap dünyasının efsanelerinden Snoop Dogg da katılıyor.

Oyunun yeni sezonu, Snoop Dogg ile oyuncuları 80’ler dönemine ve Miami sokaklarına götürüyor. 50 Kademelik yeni Savaş Bileti, Gunzo-Palyaço Rozeti ve Park-Glam Operatörleri, yeni MAC-10 SMG, yeni Reaktör Çekirdeği Operatör Becerisi, yeni profil kartları, COD puanları ve yepyeni içeriklerle “Muhteşem Baskın” sezonu 1 Nisan Cuma günü Android ve iOS üzerinden indirilebilir olacak.

Yeni sezonla beraber gelecek yeni içerikler ve güncellemeler şu şekilde:

  • Efsanevi Snoop Dogg: Hip-Hop mega starı, yapımcı ve girişimci ünlü isim, saha ajanı olarak oyuna dahil oluyor ve düşmanlara gösterişli bir şekilde göz dağı vermeye geliyor. Oyuncular şanslı çekilişte elde edebilecekleri ünlü karakter ve gösterişli ekipmanlarla Miami sokaklarını fethedebilecekler.
  • Yeni Harita – Miami Baskını: İlk olarak Call of Duty: Black Ops Cold War’da karşımıza çıkan haritanın daha küçük bir sürümü yeni sezonda oyuna ekleniyor. Oyuncular gösterişli ve baş döndürücü koleksiyon arabaları arasında ve tehlikeli dar sokaklarda tüm hünerlerini sergileyebilecekler.

Üçüncü sezonda oyuncuları bekleyen temalı etkinlikler ise şu şekilde:

  • Askerin Seçimi: Oyuncular 14 gün boyunca günlük olarak Menendez ile etkileşime girerek belirli alternatiflerinden birini seçerek fazladan deneyim puanı, görünümler ve özel içerikler kazanabilecekleri görevleri tamamlamaya çalışacaklar.
  • Battle Royale’da İlkbahar Etkinliği: Oyuncular harita geneline saklanan sürpriz yumurtaları toplayarak otomatlarda ödüle çevirebilecekler.
  • 2022 Dünya Şampiyonası 1. Aşama: İddialı oyuncular, 2 milyon dolardan büyük ödül havuzuna sahip Call of Duty: Mobile 2022 Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecekler. Turnuva, 31 Mart günü 1. aşama ve sıralama serisiyle başlayacak.

call of duty: mobileAyrıca oyunun yeni sezonunda farklı şanslı çekilişler, özel içerik paketleri, sezonluk görevler, oyun içi mağaza öğeleri ve çeşitli güncellemeler de oyuncuları bekliyor.

İLGİLİ HABERLER