Black Shark 5 oyun telefonunun tanıtım tarihi sonunda belli oldu

google news abone ol

Black Shark 5 bir süre önce Çin’de 3C ve TENAA’nın kayıtlarında boy göstermişti. Xiaomi’nin oyun markası, yeni telefonunun çıkış tarihini sonunda duyurdu. Tanıtım etkinliği 30 Mart’ta gerçekleştirilecek ve Çin’de yerel saatler 19:00’da (TSİ 14:00) başlayacak.

Etkinlikte Black Shark 5’le birlikte Pro versiyonunun da tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Pro versiyonun kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemcinin olacağı belirtiliyor. Standart versiyonun Snapdragon 870 işlemciyle geleceği ise TENAA kayıtlarında görülmüştü.

Pro versiyonun 4s Pro’ya kıyasla daha büyük bir pile ve daha hızlı bir ekrana sahip olması bekleniyor. Telefonla ilgili diğer detaylar için 30 Mart’a kadar sabretmek gerekiyor.

black shark 5Black Shark 5 için geri sayımda sona yaklaşılırken, markanın geleceğiyle ilgili belirsizlikler ortadan kalkmış değil. Tencent’in Black Shark’ı satın almayı planladığı iddiası ocak ayında gündeme gelmişti. Ancak hâlâ bu konuda bir gelişme kaydedilmiş değil.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR