Eğlence

Battlefield 2042’de yeni sezon heyecanı başladı

battlefield 2042 6. sezon

Electronic Arts’ın yayıncı koltuğunda oturduğu Battlefield 2042’nin en karanlık sezonu, Dark Creations ile avcı rolünü alıp avınızın peşine düşmeye hazırlanmanızda fayda var.. Yepyeni, tamamen iç mekanlarda geçen bir harita, yeni silahlar, cihazlar ve çok sayıda oynanış iyileştirmesi içeren Battlefield 2042 6. Sezon: Dark Creations, tüm FPS fanatiklerinin gözdesi olacak.

6. Sezon’da oyuncular, İskoçya’nın Dış Hebrid Dağları’nda gizlenmiş yeni bir haritada, son derece gizli deneyler gerçekleştiren gizli bir teknoloji araştırma tesisinde hayatta kalmak için mücadele ediyorlar.

Serinin geçmişindeki, Locker Operasyonu (Battlefield 4) ve Metro Operasyonu (Battlefield 3) gibi oyunun fanatiklerinin en sevdiği haritalardan ilham alan Redacted, tamamen kapalı bir yeraltı ortamına sahip olarak seride bir ilki gerçekleştiriyor. 

Battlefield 2042 6. Sezon: Dark Creations hangi yenilikleri getirecek?

Yeni Silahlar

  • VHX D3 – Bu benzersiz ve fütüristik saldırı tüfeği, optimize edilmiş taşınabilirlik ve üstün bir performansa sahip. Bu özellikler de onu yakın ve orta menzilli savaşlar için değerli bir silah haline getiriyor.
  • L9CZ – Yakın mesafede en iyi arkadaşınız olan bu yarı otomatik, son derece isabetli ikincil silah, birincil silahınızın cephanesi tükendiğinde imdadınıza yetişiyor.
  • G428 – Oyuncuların rakiplerini ava dönüştürmesine yardımcı olabilecek isabet ve delme payı yüksek, tamamen yeni bir DMR.

Yeni Cihazlar

  • Cephane ve Tıbbi Keseler – Oyuncular artık takımlarını cephane veya sağlıklarını yenilemelerini sağlayacak keseler atarak destekleyebiliyorlar.
  • battlefield 2042 6. sezon

Yeni Araç

  • YUV-2 “Pondhawk” – Üstün uçuş yeteneklerine sahip, bir oyuncunun ve bir arkadaşının hızlı bir şekilde destek sağlamasına ve hedeflere hızla varmasına olanak tanıyan dinamik, iki kişilik bir taşıma aracı. Bu araç Redacted haritasında kullanılamayacak.

Güçlü silahlar ve kullanışlı cihazlar içeren yeni Battle Pass seviyeleri, oyunculara avantaj kazandıracak, yeni sezonun kozmetik ürünleri ise düşmanlarınıza daha korkutucu görünmenizi sağlayacak. Tüm bu içeriğe ek olarak 6. sezonda oynanış kalitesine yönelik birçok güncelleme de geliyor.

Battlefield 2042 6. Sezon: Dark Creations’ı deneyimlemek isteyenler, 12-16 Ekim tarihleri arasında Battlefield 2042’nin tüm platformlarda ücretsiz olarak yayınlanması sayesinde bu isteklerini daha kolay şekilde gerçekleştirebilecek.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER