ASUS’un 2012 model Eee PC Flare netbook serisi kendini gösterdi

Acer ve Lenovo gibi ASUS da CES 2012 öncesinde yeni netbook modelini tanıttı. Eee PC Flare olarak adlandırılan 2012 model netbook serisi ASUS’un geçtiğimiz yılın Computex fuarında ön gösterimini yaptığı konsept tasarımı barındırıyor. Bu tasarımın ZENBOOK serisinden etkilendiğini de söylemek gerek. Eee PC Flare serisi netbook’lar Intel ve AMD işlemci seçenekleriyle birlikte sunulacak.

Ekran ile klavyeyi birbirine bağlayan menteşeler küçük ve entegre şekilde tasarlanmış. Klavye ise popüler chiclet tasarımına sahip. Yukarıdaki örnek tanıtım fotoğrafına bakılacak olursa ASUS Eee PC Flare ürünlerini birden fazla renk seçeneğiyle sunacak. Günümüzün oyuncak bilgisayara benzeyen tasarımlarına sahip netbook’larıyla karşılaştırıldığında ASUS Eee PC Flare’ın daha olgun bir tasarım yansıttığını söyleyebiliriz. Ne var ki, performans büyük bir soru işareti olarak kalmaya devam ediyor.

İlgili – NotebookItalia

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Mayıs 2021 takvimi: İlkbahar film ve dizi şöleniyle kapanıyor

Netflix ilkbaharı dizi ve film şöleniyle kapatıyor. Netflix Mayıs 2021 takvimi içinde birbirinden dikkat çekici orijinal diziler, filmler ve lisanslı içerikler bulunuyor. İzleyicileri süper kahramanların...