Apple Watch kayışları nasıl değiştirilir? – Video

Apple Watch için onlarca farklı kayış seçeneği sunuluyor. Bu kayışlar sayesinde akıllı saatinizi farklı kıyafetlerle kombinleyebilir, böylelikle akıllı saatinizi hayatınızın her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Apple Watch kayışlarını değiştirmek oldukça kolay ve kısa sürede gerçekleştirilebiliyor. Bu videoda söz konusu işlemin nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

Apple Watch kayışları nasıl değiştirilir?

  1. Öncelikle eski kayışı yerinden çıkarmalısınız. Bunun için saat kasasının arkasını çevirin, üstte ve altta ince ve uzun düğmeler göreceksiniz. Bu düğmelere basılı tutarken kayışı sağa veya sola doğru çekin. Kayışları bu şekilde yerinden çıkarabilirsiniz.
  2. Kutusundan çıkardığınız kayış parçalarını, parçalar üzerindeki yazılar iç tarafta kalacak şekilde yuvalarına yerleştirin. Her bir parçayı yuvaya iterek yerleştirdiğinizde “çıt” sesini duyacaksınız, böylelikle kayışlar yuvasına sağlam şekilde oturmuş olacaktır.

Disney 2022’de izleyicilerle buluşacak Marvel filmlerinin gösterim tarihlerini değiştirdi

Disney, Marvel Sinematik Evreni'nden yapımların da aralarında bulunduğu çok sayıda filminin gösterime gireceği tarihi değiştirdi. Variety'nin haberine göre; söz konusu değişiklikler filmlerin yapım sürecinde...