Apple Watch kayışları nasıl değiştirilir? – Video

Apple Watch için onlarca farklı kayış seçeneği sunuluyor. Bu kayışlar sayesinde akıllı saatinizi farklı kıyafetlerle kombinleyebilir, böylelikle akıllı saatinizi hayatınızın her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Apple Watch kayışlarını değiştirmek oldukça kolay ve kısa sürede gerçekleştirilebiliyor. Bu videoda söz konusu işlemin nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

Apple Watch kayışları nasıl değiştirilir?

  1. Öncelikle eski kayışı yerinden çıkarmalısınız. Bunun için saat kasasının arkasını çevirin, üstte ve altta ince ve uzun düğmeler göreceksiniz. Bu düğmelere basılı tutarken kayışı sağa veya sola doğru çekin. Kayışları bu şekilde yerinden çıkarabilirsiniz.
  2. Kutusundan çıkardığınız kayış parçalarını, parçalar üzerindeki yazılar iç tarafta kalacak şekilde yuvalarına yerleştirin. Her bir parçayı yuvaya iterek yerleştirdiğinizde “çıt” sesini duyacaksınız, böylelikle kayışlar yuvasına sağlam şekilde oturmuş olacaktır.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...