Amazon.com.tr alışverişlerinde geçerli en iyi fiyat garantisi fırsatı

Amazon Türkiye, 14 Kasım’a kadar geçerli olduğunu belirttiği “Kasım Sürprizi” kampanyası kapsamında müşterilerin satın aldıkları seçili ürünlerde “En İyi Fiyat Garantisi” sunduğunu dile getiriyor.

Şirketin belirttiğine göre, Amazon.com.tr müşterileri kampanya kapsamındaki ürünlerin, farklı bir alışveriş sitesinde daha düşük fiyata satıldığını tespit edip durumu bildirdiklerinde, fiyat farkını Amazon Hediye kartı olarak iade alabilecek.

Amazon.com.tr müşterileri 14 Kasım tarihine kadar “En İyi Fiyat Garantisi” etiketli ürünlerde yaptıkları alışverişlerde, satın almayı izleyen 24 saat içinde, aynı ürünü daha düşük fiyata farklı bir alışveriş sitesinde tespit ederlerse, aradaki fiyat farkını Amazon Hediye Kartı olarak iade alabilecekler.

Müşteriler Amazon.com.tr’de seçili ürünler arasından satın aldıkları ürünleri, diğer sitelerde daha düşük fiyata bulmaları halinde, ürün detay sayfası üzerinde bulunan “En İyi Fiyat Garantisi” görseline tıklayıp erişecekleri formu kullanarak, birebir aynı ürüne ait fiyat farkını talep edebilecekler. Yapılacak değerlendirmenin ardından uygun bulunan başvurularda aradaki fiyat farkı, Amazon.com.tr tarafından hediye kartı olarak iade edilecek.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun