1Password Mac uygulaması uzun zaman sonra güncellendi

1password mac 7
1Password 7

1Password Mac uygulamasına beş yıl aradan sonra ilk paralı güncelleme geldi. MacRumors’ın haberine göre 1 Password 7 sürümü yayınlandı.

Uygulamanın güncellenmiş versiyonu yeniden tasarlanmış bir kenar çubuğuyla geliyor. Böylelikle şifrelerinizi daha kolay bulacak, onları farklı gruplar arasında daha rahat biçimde taşıyacaksınız. Aynı zamanda 1Password’ün kendi başına otomatik olarak dolduramadığı iTunes gibi uygulamalardaki metin alanları için şifrelerin, imleç havada tutulduğuna gösterilmesi gibi kullanışlı bir yenilik de geliyor.

Öte yandan Safari genişletmesi de doğrudan uygulamaya ekleniyor. Böylelikle yönetilmesi gereken unsurlardan bir tanesi eksilmiş oluyor. 1Password, Have I Been Pwned? adlı veri tabanı ile de entegrasyon kuruyor. Böylelikle şifrelerinizin başkalarının eline geçip geçmediğinden haberdar olmanız kolaylaşacak.

Bu arada Courier Prime Bits adlı yeni bir özelleştirilmiş yazı tipi de kullanıma sunuluyor. Böylelikle uygulamanın görünümünden sıkılanlar için yeni bir soluk kazandırma imkanı veriliyor.

AgileBits, 1Password’ün bu sürümünü biraz daha değişik biçimde satın alma imkanı sunuyor. Mevcut aylık 1Password aboneliğine sahip olan müşteriler, yeni uygulamayı indirip yollarına devam edebilecekler. Eğer 1Password’ü Mac App Store’dan yüklerseniz, sadece bu abonelik modeli üzerinden ilerleme imkanınız olacak.

Aksi takdirde 1Password 6’dan terfi edecek olsanız bile, paralı uygulamayı satın almanız gerekecek. Ancak bunu da sadece AgileBits’in web sitesi üzerinden doğrudan gerçekleştirebilirsiniz. 1Password 7 kısa bir süre için 49.99 dolara satılıyor. Daha sonra normal fiyatı olan 64.99 dolara geri dönülecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...