Ana Sayfa Konular Iphone 4

Konu: iphone 4

apple iphone

iPhone 4’ün anteni konusunda zamanında şirketini uyaran Apple yöneticisi şirketten ayrıldı

Bundan yıllar önce, iPhone 4'ün piyasaya çıkışından kısa bir süre sonra, bu akıllı telefonun anten tasarımının sorunlu olduğuna dair şikayetler dillendirilmiş, bu olay gündemde...

Benim iPhone hikâyem: iPhone ile nasıl tanıştım?

Yaklaşık on buçuk yıl önce, tam da 24'üncü doğum günümü kutladığım tarihte, teknoloji dünyasında taşları yerinden oynatan, devamında insanların hayatını değiştiren önemli bir olay...

iPhone 10 yaşında: Apple’ın en önemli ürününün görsel tarihi

İlk iPhone bundan 10 yıl önce, 9 Ocak 2007'de tanıtılmıştı. Steve Jobs, iPhone'un üç cihazı bir arada topladığını belirtmiş ve şu ifadeleri kullanmıştı: "Dokunma...

iPhone 4 donanım desteği eylül ayıyla birlikte sona erecek

Mobil cihazlar yaşlandıkça ve yeni teknolojiler hayata geçtikçe cihaz üreticileri adına eski cihazları desteklemek zorlaşıyor. Eski donanım bileşenlerinin bulunurluğu zorlaşıyor ve bileşen üretmek de...

Turkcell iPhone 4, T40, Lumia 520 ve G Pro Lite’ı avantajlı fiyat ve tekliflerle...

Turkcell şebeke genelindeki akıllı telefon dağılımını daha da artırmak için yeni bir kampanya düzenliyor. Akıllı telefonlarla ilk kez tanışacak veya uygun fiyatlarla akıllı telefon...

iOS 7 yayınlandı

Apple'ın geçtiğimiz haziran ayında düzenlenen WWDC 13'te tanıttığı ve büyük görsel değişiklikler barındıran yeni mobil işletim sistemi iOS 7 nihayet yayınlandı. Büyük merakla beklenen...

Apple iPhone 5 ve iPhone 4’ü sonlandırıyor, 8 GB’lık iPhone 4S’i sunmaya devam edecek

Yeni modelleri iPhone 5S ve 5C'yi tanıtan Apple, eski modellerinin akıbetinin ne olacağını netleştirmeyi de ihmal etmedi. Şirket geçtiğimiz yıl tanıttığı iPhone 5'i bundan...

iOS 7 iki yüzden fazla özellikle 18 Eylülde geliyor

Apple iOS 7 mevcut cihazlara 18 Eylül tarihinde geliyor. Yepyeni mobil işletim sistemi iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPad mini, iPad 2, üçüncü...

Barack Obama iPhone 4 ve bazı iPad’lerin ithalinin yasaklanmasına yönelik kararı veto etti

ABD Uluslararası Ticaret Komisyonu'nun (ITC) Samsung'un başvurusu üzerine iPhone 4 ve bazı iPad'lerin ABD'ye ithalinin yasaklanması yönünde bir karar almıştı. Ancak ABD Başkanı Barack...

iOS 7 benim cihazımda çalışacak mı, hangi yenilikleri kullanabileceğim?

Apple'ın geçen hafta San Francisco'da düzenlediği geleneksel geliştiriciler konferansında tanıttığı iOS 7 önümüzdeki sonbaharda kullanıcılara sunulmuş olacak. Yenilenmiş yazılımla birlikte çeşitli yenilikler sunuluyor, ancak...