Teknoblog Mobil Google’dan I/O katılımcılarına 5 bin Galaxy Tab 10.1 – Video

Google’dan I/O katılımcılarına 5 bin Galaxy Tab 10.1 – Video

PAYLAŞIN

Google para verip de Google I/O etkinliğine katılan misafirlere bir güzellik yaptı. Android’in sahibi bu ay içinde ABD’de satışa çıkması beklenen Samsung Galaxy Tab 10.1 tabletin beyaz renkli arka panele sahip versiyonunu görücüye çıkardı.

Sınırlı sayıda üretilen bu beyaz arka panelli model TouchWiz UI arayüzünü üzerinde bulundurmayan, ham Android arayüzüyle çalışıyor. Konferansa gelen 5 bin katılımcıya bu tabletlerden hediye edilmesi de Google’ın yaptığı bir güzellik oldu. Her ne kadar Google dün Honeycomb 3.1 güncellemesini tanıtmış olsa da, konferansa katılanlar tabletlerinde birkaç hafta Honeycomb 3.0 ile idare etmek zorunda kalacak.

Bu arada Slashgear tayfası Google’ın üst düzey yöneticilerinden Vic Gundotra’yı elinde Samsung Galaxy Tab 10.1 ile yakalamış. Vic Gundotra blog ekibi için Samsung Galaxy 10.1’i takdim etmiş. Aşağıdaki videoda ayrıntıları bulabilirsiniz.

Video: Google yöneticisi Vic Gundotra’nın elinden Samsung Galaxy Tab 10.1

İlgili – Slashgear

[Görsel – Slashgear]

 

Hey, who said we’d only get software news at Google I/O? The Android maker just reminded us that Samsung’s Galaxy Tab 10.1 tablet (the thin version) will be launching in a month’s time, and to whet appetites, a white-backed version of the device was shown off on stage. It’s described as a limited edition, potentially because it looks to be running stock Android without the TouchWiz UI layer on top, and will be given away to the gathered crowd of 5,000 conference attendees. They’ll get it with Honeycomb 3.0 on board, but an update to 3.1 will be forthcoming over the next couple of weeks as well.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Pixel 2 videolardaki titremeyi "çift sabitleme" ile ortadan kaldırıyor

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz