vivo
vivo Y600 Pro
📺
Ekran
6.83 inç"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 7300e
🧠
RAM
8 GB / 12 GB LPDDR5 RAM
💾
Depolama
128 GB / 256 GB / 512 GB UFS 3.1
🔋
Pil
10200 mAh (Si/C Li-Ion, yarı-katı hal) mAh
⚡
Şarj
90WW
📷
Ana Kamera
50 MP, f/1.8, PDAF
🤖
OS
Android 16, OriginOS 6
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | vivo |
| Model | Y600 Pro |
| Çıkış Tarihi | 27 Nisan 2026 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Yüzen Altın, Parlak Ay Siyahı, Geniş Mavi, Yıldızlı Mor |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 76.5 |
| Yükseklik (mm) | 163.9 |
| Kalınlık (mm) | 8.2 |
| Ağırlık (g) | 221 |
| Malzeme | Plastik çerçeve, mat arka yüzey |
| Su/Toz Direnci | IP68/IP69 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.83 inç |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1260x2800 |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 450 ppi |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| HDR Desteği | HDR10+ |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 7300e |
| Üretim Süreci (nm) | 6 nm |
| CPU | Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A78 + 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G610 |
| RAM | 8 GB / 12 GB LPDDR5 |
| Depolama | 128 GB / 256 GB / 512 GB UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50 MP, f/1.8, PDAF |
| Ön Kamera | 32 MP, f/2.5 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p, gyro-EIS |
| Kamera Özellikleri | LED flaş, HDR, panorama |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 10200 mAh (Si/C Li-Ion, yarı-katı hal) |
| Kablolu Şarj (W) | 90W |
| Kablosuz Şarj (W) | Yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | Evet |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), çift bant |
| Bluetooth | 5.4 (A2DP, LE, aptX HD) |
| NFC | Var |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 16, OriginOS 6 |
📰 vivo Y600 Pro Haberleri
vivo Y600 Pro haberlerinin tümü →Diğer vivo Telefonları
vivo
vivo Y500 Pro
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 7400
- 12GB RAM
- 7000 mAh
- 200MP f/1.69 OIS (Samsung ISOCELL HP5)
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 Pro 5G
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB RAM
- 5500 mAh
- 50MP f/1.79 OIS
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 5G
- 6.67" ekran
- Snapdragon 4 Gen 2
- 8GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.79 OIS (Sony IMX852)
Fiyat belirtilmemiş


