vivo
vivo Y31 5G
📺
Ekran
6.68"
⚡
İşlemci
Snapdragon 4 Gen 2
🧠
RAM
4GB / 6GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB / 512GB
🔋
Pil
6500 mAh
⚡
Şarj
44WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.8
🤖
OS
Android 15 (Funtouch 15)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | vivo |
| Model | Y31 5G |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Rose Red, Diamond Green |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.5 |
| Yükseklik (mm) | 164.3 |
| Kalınlık (mm) | 8.4 |
| Ağırlık (g) | 209 |
| Malzeme | Plastik ön/arka/çerçeve |
| Su/Toz Direnci | IP68 + IP69 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.68 |
| Panel Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 720 x 1612 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 265 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | Guardian Glass |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 4 Gen 2 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz A78 + 6x1.95 GHz A55) |
| GPU | Adreno 613 |
| RAM | 4GB / 6GB |
| Depolama | 128GB / 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Var (microSD) |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.8 |
| Geniş Açı Kamera | 0.08MP derinlik |
| Ön Kamera | 8MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@30fps |
| Kamera Özellikleri | MIL-STD-810H |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 6500 |
| Kablolu Şarj (W) | 44W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 15 (Funtouch 15) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 vivo Y31 5G Haberleri
16 Eylül 2025Vivo X300'ün küresel sürümü Geekbench testlerinde ortaya çıktı
16 Eylül 2025Vivo Y31 5G ve Y31 Pro 5G modellerini duyurdu
20 Aralık 2021Snapdragon 680 işlemcili ilk akıllı telefon Vivo Y32 tanıtıldı
05 Şubat 2021Motorola'nın yeni telefonunun özellikleri test sonucunda görüldü
13 Ocak 2021Vivo Y31s Qualcomm Snapdragon 480 işlemciyle geliyor
Diğer vivo Telefonları
vivo
vivo Y500 Pro
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 7400
- 12GB RAM
- 7000 mAh
- 200MP f/1.69 OIS (Samsung ISOCELL HP5)
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 Pro 5G
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB RAM
- 5500 mAh
- 50MP f/1.79 OIS
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 5G
- 6.67" ekran
- Snapdragon 4 Gen 2
- 8GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.79 OIS (Sony IMX852)
Fiyat belirtilmemiş
