📱
vivo
vivo Y300 GT 5G
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 8400
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB
🔋
Pil
7620 mAh
⚡
Şarj
90WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.88 OIS
🤖
OS
Android 15 (OriginOS 5)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | vivo |
| Model | Y300 GT 5G |
| Çıkış Tarihi | Mayıs 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Obsidian Black, Jade Green, Titanium Silver |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 76.2 |
| Yükseklik (mm) | 163.9 |
| Kalınlık (mm) | 8.1 |
| Ağırlık (g) | 212 |
| Malzeme | Plastik ön/arka/çerçeve |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1260 x 2800 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 453 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 144Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2000 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 8400 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (4x3.25 GHz A725 + 4x2.2 GHz A520) |
| GPU | Immortalis-G720 MC10 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.88 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 105° |
| Telefoto Kamera | 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 16MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / Night Mode / 7620 mAh |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 7620 |
| Kablolu Şarj (W) | 90W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 15 (OriginOS 5) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 vivo Y300 GT 5G Haberleri
vivo Y300 GT 5G haberlerinin tümü →Diğer vivo Telefonları
vivo
vivo Y500 Pro
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 7400
- 12GB RAM
- 7000 mAh
- 200MP f/1.69 OIS (Samsung ISOCELL HP5)
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 Pro 5G
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB RAM
- 5500 mAh
- 50MP f/1.79 OIS
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 5G
- 6.67" ekran
- Snapdragon 4 Gen 2
- 8GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.79 OIS (Sony IMX852)
Fiyat belirtilmemiş

