vivo
vivo X200 Ultra
📺
Ekran
6.82"
⚡
İşlemci
Snapdragon 8 Elite
🧠
RAM
16GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB / 1TB
🔋
Pil
6000 mAh
⚡
Şarj
100WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.57 OIS (1/1.28" Sony Zeiss T*)
🤖
OS
Android 15 (OriginOS 5)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | vivo |
| Model | X200 Ultra |
| Çıkış Tarihi | Nisan 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Titanium Black, Titanium White, Orange |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 76.3 |
| Yükseklik (mm) | 161.7 |
| Kalınlık (mm) | 8.7 |
| Ağırlık (g) | 229 / 232 |
| Malzeme | Armor Glass ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 + IP69 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.82 |
| Panel Tipi | LTPO AMOLED E7 |
| Çözünürlük | 1440 x 3200 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 516 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 1-120Hz (LTPO) |
| Maks. Parlaklık (nit) | 4500 |
| HDR Desteği | HDR10+ / Dolby Vision |
| Ekran Koruma | Armor Glass |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 8 Elite |
| Üretim Süreci (nm) | 3nm |
| CPU | Octa-core (2x4.32 GHz Oryon V2 + 6x3.53 GHz Oryon V2) |
| GPU | Adreno 830 |
| RAM | 16GB |
| Depolama | 256GB / 512GB / 1TB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.57 OIS (1/1.28" Sony Zeiss T*) |
| Geniş Açı Kamera | 50MP f/2.2 120° |
| Telefoto Kamera | 200MP f/2.57 3.7x 85mm OIS periskop |
| Ön Kamera | 50MP f/2.0 AF |
| Video Çözünürlüğü | 8K@24fps / 4K@60fps |
| Kamera Özellikleri | 200MP zoom / Zeiss T* / OIS / Ultra pil |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 6000 |
| Kablolu Şarj (W) | 100W |
| Kablosuz Şarj (W) | var (30W) |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 4.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 15 (OriginOS 5) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Zeiss AI |
📰 vivo X200 Ultra Haberleri
02 Nisan 2026Vivo G2 ve G2 Ultra lensler için uyumlu cihazlar açıklandı
02 Mart 2026Vivo X300 Ultra, 400 mm lens desteğiyle küresel pazara geliyor
16 Şubat 2026Vivo X300 FE geliyor: 120Hz ekran ve 90W şarj ortaya çıktı
03 Şubat 2026Vivo X300 Ultra’nın gece çekimlerine odaklanan kamera detayları ortaya çıktı
27 Ocak 2026Vivo X200T sahnede: Dimensity 9400+ işlemci ve üçlü 50 MP kamera
Diğer vivo Telefonları
vivo
vivo Y600 Pro
- 6.83 inç" ekran
- MediaTek Dimensity 7300e
- 8 GB / 12 GB LPDDR5 RAM
- 10200 mAh (Si/C Li-Ion, yarı-katı hal) mAh
- 50 MP, f/1.8, PDAF
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500 Pro
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 7400
- 12GB RAM
- 7000 mAh
- 200MP f/1.69 OIS (Samsung ISOCELL HP5)
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 5G
- 6.67" ekran
- Snapdragon 4 Gen 2
- 8GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.79 OIS (Sony IMX852)
Fiyat belirtilmemiş
