vivo
vivo V70 Elite
📺
Ekran
6.59"
⚡
İşlemci
Snapdragon 7 Gen 4
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB
🔋
Pil
6500 mAh
⚡
Şarj
90WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.88 OIS (Zeiss T*)
🤖
OS
Android 16 (OriginOS 6)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | vivo |
| Model | V70 Elite |
| Çıkış Tarihi | Şubat 2026 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Titanium Black, Pearl White, Rose Gold |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.3 |
| Yükseklik (mm) | 157.5 |
| Kalınlık (mm) | 7.4 / 7.6 |
| Ağırlık (g) | 187 / 194 |
| Malzeme | Schott Xensation Core ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 + IP69 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.59 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1260 x 2750 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 458 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 5000 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Schott Xensation Core |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 7 Gen 4 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x2.8 GHz Cortex-A720 + 4x2.4 GHz A720 + 3x1.8 GHz A520) |
| GPU | Adreno 722 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.88 OIS (Zeiss T*) |
| Geniş Açı Kamera | 50MP f/2.0 120° AF |
| Telefoto Kamera | 50MP f/2.0 2x OIS |
| Ön Kamera | 50MP f/2.0 AF |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | Zeiss T* / Triple 50MP / OIS / X-Axis Linear Motor |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 6500 |
| Kablolu Şarj (W) | 90W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 16 (OriginOS 6) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Zeiss AI |
📰 vivo V70 Elite Haberleri
04 Mart 2026200 MP kameralı Vivo V70 FE için geri sayım başladı
16 Şubat 2026Vivo X300 FE geliyor: 120Hz ekran ve 90W şarj ortaya çıktı
19 Ocak 2026Vivo V70 FE Geekbench’te görüldü: Dimensity 7300 ve Android 16 detayları ortaya çıktı
30 Aralık 2025Vivo X300 Ultra’da sürpriz değişiklikler: Kamera tuşu kaldırıldı, donanım netleşti
25 Aralık 2025Vivo V70 için geri sayım başladı: Sertifikalar ortaya çıktı
Diğer vivo Telefonları
vivo
vivo Y600 Pro
- 6.83 inç" ekran
- MediaTek Dimensity 7300e
- 8 GB / 12 GB LPDDR5 RAM
- 10200 mAh (Si/C Li-Ion, yarı-katı hal) mAh
- 50 MP, f/1.8, PDAF
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500 Pro
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 7400
- 12GB RAM
- 7000 mAh
- 200MP f/1.69 OIS (Samsung ISOCELL HP5)
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 5G
- 6.67" ekran
- Snapdragon 4 Gen 2
- 8GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.79 OIS (Sony IMX852)
Fiyat belirtilmemiş

