vivo
vivo V25 Pro
📺
Ekran
6.56"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 1300
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
256GB
🔋
Pil
4830 mAh
⚡
Şarj
66WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.88 OIS
🤖
OS
Android 12 (Funtouch 12)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | vivo |
| Model | V25 Pro |
| Çıkış Tarihi | Ağustos 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Starlight Black, Surfing Blue |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.2 |
| Yükseklik (mm) | 160.1 |
| Kalınlık (mm) | 7.6 |
| Ağırlık (g) | 190 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.56 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2376 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 399 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1300 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 1300 |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (1x3.0 GHz A78 + 3x2.6 GHz A78 + 4x2.0 GHz A55) |
| GPU | Mali-G77 MC9 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 256GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.88 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 105° |
| Telefoto Kamera | 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 32MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / Night Mode |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 4830 |
| Kablolu Şarj (W) | 66W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 12 (Funtouch 12) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Zeiss AI |
📰 vivo V25 Pro Haberleri
16 Şubat 2026Vivo X300 FE geliyor: 120Hz ekran ve 90W şarj ortaya çıktı
17 Aralık 2025Vivo V70’in FCC sertifikası küresel çıkışı ve teknik özelliklerini doğruladı
13 Kasım 2025Vivo V70'in Snapdragon 7 Gen 4 işlemcisi test sonucuyla doğrulandı
04 Kasım 2025Vivo X300 Ultra'yı Çin dışında da piyasaya sürmeye hazırlanıyor
06 Ekim 2025Vivo X300 FE Avrupa lansmanına hazırlanıyor: Sertifika süreci tamamlandı
Diğer vivo Telefonları
vivo
vivo Y600 Pro
- 6.83 inç" ekran
- MediaTek Dimensity 7300e
- 8 GB / 12 GB LPDDR5 RAM
- 10200 mAh (Si/C Li-Ion, yarı-katı hal) mAh
- 50 MP, f/1.8, PDAF
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500 Pro
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 7400
- 12GB RAM
- 7000 mAh
- 200MP f/1.69 OIS (Samsung ISOCELL HP5)
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 5G
- 6.67" ekran
- Snapdragon 4 Gen 2
- 8GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.79 OIS (Sony IMX852)
Fiyat belirtilmemiş

