Tecno
Tecno Phantom X2 Pro
📺
Ekran
6.8"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 9000
🧠
RAM
12GB RAM
💾
Depolama
256GB
🔋
Pil
5160 mAh
⚡
Şarj
45WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.9 OIS
🤖
OS
Android 12 (HiOS 12)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Tecno |
| Model | Phantom X2 Pro |
| Çıkış Tarihi | Ocak 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Mars Orange, Stardust Grey |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 72.7 |
| Yükseklik (mm) | 164.6 |
| Kalınlık (mm) | 9.0 |
| Ağırlık (g) | 201 |
| Malzeme | Gorilla Glass Victus ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.8 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 387 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 500 |
| HDR Desteği | HDR10 |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass Victus |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 9000 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x3.05 GHz X2 + 3x2.85 GHz A710 + 4x1.8 GHz A510) |
| GPU | Mali-G710 MC10 |
| RAM | 12GB |
| Depolama | 256GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.9 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 13MP f/2.2 120° |
| Telefoto Kamera | 50MP f/1.45 2.5x geri çekilebilir periskop OIS |
| Ön Kamera | 32MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / Geri çekilebilir 2.5x periskop / Portre lensi |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5160 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 12 (HiOS 12) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 Tecno Phantom X2 Pro Haberleri
23 Mayıs 2024Galaxy S23 ve Redmi Note 13 Pro, A101 23 Mayıs 2024 haftasında dikkat çekiyor
28 Eylül 2023Meta Quest 3, karma gerçeklik deneyimlerini evlere taşıyor
Diğer Tecno Telefonları
Tecno
Tecno Pova 7 Ultra 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 8350 Ultimate
- 12GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Tecno
Tecno Pova 7 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 7300 Ultimate
- 8GB / 12GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Tecno
Tecno Pova 6 Pro 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 6080
- 12GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Tecno
Tecno Spark 50
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
