Samsung
Samsung Galaxy S26+ 5G
📺
Ekran
6.7"
⚡
İşlemci
Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy
🧠
RAM
12GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB
🔋
Pil
4900 mAh
⚡
Şarj
45WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.8 24mm OIS Dual Pixel
🤖
OS
Android 16
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy S26+ 5G |
| Çıkış Tarihi | Mart 2026 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Titanium Black, Titanium Icyblue, Titanium Silver, Titanium White Rose |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 75.8 |
| Yükseklik (mm) | 158.3 |
| Kalınlık (mm) | 7.3 |
| Ağırlık (g) | 190 |
| Malzeme | Gorilla Glass Victus 2 arka/ön / Armor Aluminum çerçeve |
| Su/Toz Direnci | IP68 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.7 |
| Panel Tipi | Dynamic AMOLED 2X |
| Çözünürlük | 1440 x 3120 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 505 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 1-120Hz (uyarlanabilir) |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2600 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass Victus 2 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy |
| Üretim Süreci (nm) | 3nm |
| CPU | Octa-core (2x4.74 GHz + 6x3.63 GHz) |
| GPU | Adreno 840 |
| RAM | 12GB |
| Depolama | 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.8 24mm OIS Dual Pixel |
| Geniş Açı Kamera | 12MP f/2.2 13mm 120° |
| Telefoto Kamera | 10MP f/2.4 67mm 3x OIS |
| Ön Kamera | 12MP f/2.2 26mm |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 8K@30fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / Night Mode / ProVisual Engine / Galaxy AI 3 |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 4900 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | 25W (Qi2) |
| Ters Kablosuz Şarj | Var |
| Adaptör Dahil | Hayır |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 6.0 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C USB 3.2 Gen 1 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 16 |
| Güncelleme Süresi | 7 yıl OS / 7 yıl güvenlik |
| Yapay Zeka Özellikleri | Galaxy AI / Bixby |
📰 Samsung Galaxy S26+ 5G Haberleri
22 Mayıs 2026Yeterince iyi olmak bazen yeterli: Samsung Galaxy A37 İncelemesi
20 Mayıs 2026Galaxy S26+ bu fiyata hiç gelmemişti: Amazon'da 69.899 TL
07 Mayıs 2026Az fark, çok anlam! Samsung Galaxy S26 Ultra İncelemesi
20 Nisan 2026Hepsiburada, Samsung Galaxy S26 serisinde 3.000 TL indirim sunuyor
18 Nisan 2026Samsung Galaxy Z TriFold defterini kapattı, telefon tamamen tükendi
Diğer Samsung Telefonları
Samsung
Samsung Galaxy Z Flip7
- 6.9 (açık)" ekran
- Exynos 2500
- 12GB RAM
- 4300 mAh
- 50MP f/1.8 26mm OIS
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Z Flip6
- 6.7 (açık)" ekran
- Snapdragon 8 Gen 3 for Galaxy
- 12GB RAM
- 4000 mAh
- 50MP f/1.8 26mm OIS
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Z Flip5
- 6.7 (açık)" ekran
- Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy
- 8GB RAM
- 3700 mAh
- 12MP f/1.8 26mm OIS
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Z Flip4
- 6.7 (açık)" ekran
- Snapdragon 8+ Gen 1
- 8GB RAM
- 3700 mAh
- 12MP f/1.8 26mm OIS
Fiyat belirtilmemiş

