📱
OPPO
OPPO Reno11
📺
Ekran
6.7"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 7050
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB
🔋
Pil
5000 mAh
⚡
Şarj
67W (SUPERVOOC)W
📷
Ana Kamera
50MP f/1.8 OIS
🤖
OS
Android 14 (ColorOS 14)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | OPPO |
| Model | Reno11 |
| Çıkış Tarihi | Ocak 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Rock Gray, Pearl White, Misty Lavender |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.1 |
| Yükseklik (mm) | 162.4 |
| Kalınlık (mm) | 7.9 |
| Ağırlık (g) | 182 |
| Malzeme | AGC DT-Star2 ön / cam arka / plastik çerçeve |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.7 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2412 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 394 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | AGC DT-Star2 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 7050 |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (2x2.6 GHz A78 + 6x2.0 GHz A55) |
| GPU | Mali-G68 MC4 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 128GB / 256GB |
| Hafıza Kartı | Var (microSD) |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.8 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 32MP f/2.0 120° (geniş aci) |
| Telefoto Kamera | 32MP f/2.0 47mm 2x |
| Ön Kamera | 32MP f/2.4 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@30fps |
| Kamera Özellikleri | Triple kamera / Portrait |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5000 |
| Kablolu Şarj (W) | 67W (SUPERVOOC) |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 14 (ColorOS 14) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl OS / 4 yıl güvenlik |
| Yapay Zeka Özellikleri | ColorOS AI |
📰 OPPO Reno11 Haberleri
03 Eylül 2025Huawei Watch GT 6 serisi 19 Eylül’de Paris’te tanıtılacak
30 Nisan 2025Anneler Günü hediyesi arayanlar için Android telefon önerileri - Video
28 Aralık 2024Huawei Watch GT 5 Pro ve Oppo Reno11 F için MediaMarkt'ta özel fiyat
30 Kasım 2024Oppo, 7.000 mAh pil kapasiteli telefonlar üzerinde çalışıyor
21 Kasım 2024Oppo ColorOS 15 güncellemesinin uluslararası dağıtım takvimini açıkladı
Diğer OPPO Telefonları
OPPO
OPPO Find N6
- 8.12 inç (iç) / 6.62 inç (dış)" ekran
- Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5
- 12 GB / 16 GB LPDDR5X RAM
- 6000 mAh (Si/C Li-Ion) mAh
- 200 MP, f/1.8, OIS, Hasselblad
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A6 Pro 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A5x 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 6GB / 8GB RAM
- 6000 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A5 Pro 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 8GB / 12GB RAM
- 5800 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş
