OPPO
OPPO Find X9
📺
Ekran
6.59"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 9500
🧠
RAM
12GB / 16GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB / 1TB
🔋
Pil
7025 mAh
⚡
Şarj
80W (SUPERVOOC)W
📷
Ana Kamera
50MP f/1.6 23mm OIS Hasselblad
🤖
OS
Android 16 (ColorOS 16)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | OPPO |
| Model | Find X9 |
| Çıkış Tarihi | Ekim 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Beyaz, Mavi |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 73.4 |
| Yükseklik (mm) | 159.1 |
| Kalınlık (mm) | 7.9 |
| Ağırlık (g) | 199 |
| Malzeme | Gorilla Glass 7i ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP69K (2m 24sa) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.59 |
| Panel Tipi | LTPO AMOLED |
| Çözünürlük | 1256 x 2760 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 461 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 1-120Hz (LTPO) |
| Maks. Parlaklık (nit) | 4500 |
| HDR Desteği | HDR10+ / Dolby Vision |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 7i |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 9500 |
| Üretim Süreci (nm) | 3nm |
| CPU | Decacore (1x3.73 GHz X930 + 3x3.35 GHz A930 + 6x2.4 GHz A520) |
| GPU | Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 12GB / 16GB |
| Depolama | 256GB / 512GB / 1TB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.6 23mm OIS Hasselblad |
| Geniş Açı Kamera | 50MP f/2.0 14mm 120° |
| Telefoto Kamera | 50MP f/2.6 65mm 3x OIS |
| Ön Kamera | 32MP f/2.4 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@120fps / 8K@30fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / Hasselblad / MariSilicon X2 |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 7025 |
| Kablolu Şarj (W) | 80W (SUPERVOOC) |
| Kablosuz Şarj (W) | 50W (AIRVOOC) |
| Ters Kablosuz Şarj | 10W |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 3.2 Gen 1 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 16 (ColorOS 16) |
| Güncelleme Süresi | 5 yıl OS / 6 yıl güvenlik |
| Yapay Zeka Özellikleri | ColorOS AI |
📰 OPPO Find X9 Haberleri
22 Nisan 2026Oppo Find X9 Ultra çift 200 MP kamera ile sahneye çıktı
20 Nisan 2026Oppo Find X9 Ultra'nın kamera özellikleri lansman öncesi netleşti
15 Nisan 2026Oppo Find X9s küresel pazara geliyor
13 Nisan 2026Oppo Find X9s Pro listeye girdi ve tüm teknik özellikler netleşti
13 Nisan 2026Oppo Find X9 Ultra’nın özel sürümü ortaya çıktı
Diğer OPPO Telefonları
OPPO
OPPO Find N6
- 8.12 inç (iç) / 6.62 inç (dış)" ekran
- Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5
- 12 GB / 16 GB LPDDR5X RAM
- 6000 mAh (Si/C Li-Ion) mAh
- 200 MP, f/1.8, OIS, Hasselblad
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A6 Pro 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A5x 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 6GB / 8GB RAM
- 6000 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A5 Pro 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 8GB / 12GB RAM
- 5800 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş
