OPPO
OPPO A96
📺
Ekran
6.59"
⚡
İşlemci
Snapdragon 680
🧠
RAM
6GB / 8GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB
🔋
Pil
5000 mAh
⚡
Şarj
33W (SUPERVOOC)W
📷
Ana Kamera
50MP f/1.8
🤖
OS
Android 11 (ColorOS 11.1)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | OPPO |
| Model | A96 |
| Çıkış Tarihi | Mart 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Starry Black, Sunset Blue, Pearl Pink |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.1 |
| Yükseklik (mm) | 163.8 |
| Kalınlık (mm) | 8.4 |
| Ağırlık (g) | 191 |
| Malzeme | Plastik ön/arka/çerçeve |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.59 |
| Panel Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 1080 x 2412 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 401 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 90Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 600 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 680 |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (4x2.4 GHz A73 + 4x1.9 GHz A53) |
| GPU | Adreno 610 |
| RAM | 6GB / 8GB |
| Depolama | 128GB / 256GB |
| Hafıza Kartı | Var (microSD) |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.8 |
| Geniş Açı Kamera | 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 16MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@30fps |
| Kamera Özellikleri | OIS yok / Portrait |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5000 |
| Kablolu Şarj (W) | 33W (SUPERVOOC) |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 11 (ColorOS 11.1) |
| Güncelleme Süresi | 1 yıl OS / 2 yıl güvenlik |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 OPPO A96 Haberleri
15 Şubat 2025A101'de Samsung Galaxy Watch 7 40mm fırsatı: 6.999 TL
30 Kasım 2023Redmi Note 12S A101'de haftanın öne çıkan akıllı telefonu
19 Ekim 2023Xiaomi Book S tablet bilgisayar A101'de haftanın dikkat çeken ürünü
12 Ekim 2023Apple AirTag satın almayı düşünenler için A101'de bir fırsat var
08 Haziran 2023iPhone SE 2022 A101'de kaçırılmayacak bir fiyattan satılıyor
Diğer OPPO Telefonları
OPPO
OPPO Find N6
- 8.12 inç (iç) / 6.62 inç (dış)" ekran
- Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5
- 12 GB / 16 GB LPDDR5X RAM
- 6000 mAh (Si/C Li-Ion) mAh
- 200 MP, f/1.8, OIS, Hasselblad
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A6 Pro 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A5x 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 6GB / 8GB RAM
- 6000 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A5 Pro 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 8GB / 12GB RAM
- 5800 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş

