OnePlus
OnePlus 13
📺
Ekran
6.82"
⚡
İşlemci
Snapdragon 8 Elite
🧠
RAM
12GB / 16GB / 24GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB / 1TB
🔋
Pil
6000 mAh
⚡
Şarj
100WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.6 OIS (Sony LYT-808 1/1.43")
🤖
OS
Android 15 (OxygenOS 15)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | OnePlus |
| Model | 13 |
| Çıkış Tarihi | Ocak 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Siyah Sakin Okyanus, Beyaz Kar Koşusu |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 75.8 |
| Yükseklik (mm) | 162.6 |
| Kalınlık (mm) | 8.5 |
| Ağırlık (g) | 210 / 213 |
| Malzeme | Gorilla Glass Victus 2 ön/arka / titanyum veya alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP66 (1m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.82 |
| Panel Tipi | LTPO AMOLED |
| Çözünürlük | 1440 x 3168 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 510 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 1-120Hz (LTPO) |
| Maks. Parlaklık (nit) | 4500 |
| HDR Desteği | HDR10+ / Dolby Vision |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass Victus 2 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 8 Elite |
| Üretim Süreci (nm) | 3nm |
| CPU | Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 + 6x3.53 GHz Oryon V2) |
| GPU | Adreno 830 |
| RAM | 12GB / 16GB / 24GB |
| Depolama | 256GB / 512GB / 1TB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.6 OIS (Sony LYT-808 1/1.43") |
| Geniş Açı Kamera | 48MP f/2.2 114° |
| Telefoto Kamera | 50MP f/2.6 3x OIS periskop |
| Ön Kamera | 32MP f/2.4 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 8K@30fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 3x periskop / Hasselblad / 100W / Dolby Vision |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 6000 |
| Kablolu Şarj (W) | 100W |
| Kablosuz Şarj (W) | 50W kablosuz |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 3.2 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 15 (OxygenOS 15) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | OnePlus AI / Google Gemini |
📰 OnePlus 13 Haberleri
29 Nisan 2026OnePlus Ace 6 Ultra dev pil ve 165 fps oyun performansıyla tanıtıldı
17 Nisan 2026OnePlus Pad 4 iPad Air karşısına büyük ekran ve dev pille çıkıyor
25 Mart 2026OnePlus 15T, dev pil ve 165Hz ekranla geldi
09 Mart 2026OnePlus 15T resmi görsellerle ortaya çıktı: 7.500 mAh pil detayı
02 Mart 2026OnePlus 15T daha ince tasarım ve güçlü kamera ile geliyor
Diğer OnePlus Telefonları
OnePlus
OnePlus Nord CE 6
- 6.78 inç" ekran
- Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4
- 8 GB LPDDR5 RAM
- 8000 mAh mAh
- 50 MP, f/1.8, OIS, çift eksenli
Fiyat belirtilmemiş
OnePlus
OnePlus Nord CE 6 Lite
- 6.72 inç" ekran
- MediaTek Dimensity 7400 Apex
- 6 GB / 8 GB RAM
- 7000 mAh mAh
- 50 MP, f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
OnePlus
OnePlus 15R
- 6.83" ekran
- Snapdragon 8 Gen 5
- 12GB RAM
- 7400 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş
OnePlus
OnePlus 15
- 6.82" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB / 16GB / 24GB RAM
- 6300 mAh
- 50MP f/1.6 OIS (Sony LYT-808 1/1.43")
Fiyat belirtilmemiş

