📱
Honor
Honor X9d 5G
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
Snapdragon 6s Gen 3
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB
🔋
Pil
7200 mAh
⚡
Şarj
35WW
📷
Ana Kamera
108MP f/1.75 OIS
🤖
OS
Android 15 (MagicOS 9.0)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Honor |
| Model | X9d 5G |
| Çıkış Tarihi | Ocak 2026 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Black, Cyan, Green, Violet |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.8 |
| Yükseklik (mm) | 163.2 |
| Kalınlık (mm) | 7.6 |
| Ağırlık (g) | 193 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön / plastik arka |
| Su/Toz Direnci | IP64 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2388 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 387 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2000 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 6s Gen 3 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (2x2.3 GHz Cortex-A78 + 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Adreno 619 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 108MP f/1.75 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 5MP f/2.2 ultrawide / 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 16MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / EIS / 7200 mAh |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 7200 |
| Kablolu Şarj (W) | 35W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 15 (MagicOS 9.0) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Honor AI Camera |
📰 Honor X9d 5G Haberleri
Honor X9d 5G haberlerinin tümü →Diğer Honor Telefonları
Honor
Honor Pad 9
- 12.1" ekran
- Snapdragon 6 Gen 1
- 8GB / 12GB RAM
- 8300 mAh
- 13MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Pro
- 6.57" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600
- 6.57" ekran
- Snapdragon 7 Gen 4
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş

