Honor
Honor X9 5G
📺
Ekran
6.81"
⚡
İşlemci
Snapdragon 695 5G
🧠
RAM
6GB / 8GB RAM
💾
Depolama
128GB
🔋
Pil
4800 mAh
⚡
Şarj
66WW
📷
Ana Kamera
64MP f/1.9
🤖
OS
Android 11 (MagicUI 5.0)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Honor |
| Model | X9 5G |
| Çıkış Tarihi | Mart 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Midnight Black, Titanium Silver, Cyan |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.7 |
| Yükseklik (mm) | 163.6 |
| Kalınlık (mm) | 7.4 |
| Ağırlık (g) | 183 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön / plastik arka |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.81 |
| Panel Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 1080 x 2388 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 386 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 500 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 695 5G |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 + 6x1.7 GHz Kryo 660) |
| GPU | Adreno 619 |
| RAM | 6GB / 8GB |
| Depolama | 128GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 64MP f/1.9 |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 ultrawide / 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 16MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@30fps |
| Kamera Özellikleri | OIS |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 4800 |
| Kablolu Şarj (W) | 66W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 11 (MagicUI 5.0) |
| Güncelleme Süresi | 1 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 Honor X9 5G Haberleri
02 Ekim 2025Xbox Game Pass, Türkiye’de geçerli yeni plan yapısı ile güncellendi
24 Eylül 2025Xiaomi, Watch S4, Smart Band 10 Gold, Open Wear Stereo Pro ve Smart Camera C701 ürünlerini Türkiye’de satışa çıkardı
18 Ağustos 2025Honor X7c 5G Snapdragon 4 Gen 2 ile resmiyet kazandı
10 Temmuz 2025Hepsiburada, Premium üyelerine seçili ürünlerde 1.000 TL'ye varan indirim sunuyor (Temmuz 2025)
17 Nisan 2025Honor X9b ve Redmi Note 14 A101 17 Nisan 2025 kataloğunda
Diğer Honor Telefonları
Honor
Honor 600 Pro
- 6.57" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600
- 6.57" ekran
- Snapdragon 7 Gen 4
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Lite
- 6.6" ekran
- MediaTek Dimensity 7100 Elite
- 8GB / 12GB RAM
- 6520 mAh
- 108MP f/1.8 (1/1.67" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor X9d 5G
- 6.78" ekran
- Snapdragon 6s Gen 3
- 8GB / 12GB RAM
- 7200 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
