Honor
Honor Magic7
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
Snapdragon 8 Elite
🧠
RAM
12GB / 16GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB / 1TB
🔋
Pil
5650 mAh
⚡
Şarj
66WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.95 OIS
🤖
OS
Android 15 (MagicOS 9.0)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Honor |
| Model | Magic7 |
| Çıkış Tarihi | Kasım 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Black, Purple, Green |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 73.8 |
| Yükseklik (mm) | 160.4 |
| Kalınlık (mm) | 8.0 |
| Ağırlık (g) | 199 |
| Malzeme | Giant Rhino Glass ön / cam/deri arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 + IP69 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | LTPO AMOLED |
| Çözünürlük | 1224 x 2652 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 429 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 1-120Hz (LTPO) |
| Maks. Parlaklık (nit) | 4000 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Giant Rhino Glass |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 8 Elite |
| Üretim Süreci (nm) | 3nm |
| CPU | Octa-core (2x4.32 GHz Oryon V2 + 6x3.53 GHz Oryon V2) |
| GPU | Adreno 830 |
| RAM | 12GB / 16GB |
| Depolama | 256GB / 512GB / 1TB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.95 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 12MP f/2.2 112° |
| Telefoto Kamera | 50MP f/2.6 2.5x OIS |
| Ön Kamera | 12MP f/2.4 + TOF 3D |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 8K@24fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / AI kamera / 3D face |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5650 |
| Kablolu Şarj (W) | 66W |
| Kablosuz Şarj (W) | 50W kablosuz |
| Ters Kablosuz Şarj | 5W ters |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 3.1 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 15 (MagicOS 9.0) |
| Güncelleme Süresi | 6 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Honor AI / MagicOS AI |
📰 Honor Magic7 Haberleri
16 Ocak 2025Honor Magic 7 Pro ve Magic 7 Lite Avrupa’da satışta çıkıyor
02 Ocak 2025Honor X9c Avrupa'ya Magic 7 Lite adıyla geliyor
23 Aralık 2024Honor Magic 7 RSR Porsche Design tanıtıldı
31 Ekim 2024Honor Magic 7 ve Magic 7 Pro, Snapdragon 8 Elite işlemciyle resmiyet kazandı
22 Ekim 2024Honor Magic 7 serisi, Snapdragon 8 Elite ile gelecek
Diğer Honor Telefonları
Honor
Honor Play 80 Plus
- 6.61 inç" ekran
- Qualcomm Snapdragon 4 Gen 4
- 6 GB / 8 GB RAM
- 7500 mAh mAh
- 13 MP, f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Pro
- 6.57" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600
- 6.57" ekran
- Snapdragon 7 Gen 4
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Lite
- 6.6" ekran
- MediaTek Dimensity 7100 Elite
- 8GB / 12GB RAM
- 6520 mAh
- 108MP f/1.8 (1/1.67" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş

