📱
Honor
Honor 200
📺
Ekran
6.7"
⚡
İşlemci
Snapdragon 7 Gen 3
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB
🔋
Pil
5200 mAh
⚡
Şarj
66WW
📷
Ana Kamera
200MP f/1.9 OIS (1/1.4" Sony IMX906)
🤖
OS
Android 14 (MagicOS 8.0)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Honor |
| Model | 200 |
| Çıkış Tarihi | Mayıs 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Black, White, Cyan, Purple |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 73.9 |
| Yükseklik (mm) | 161.4 |
| Kalınlık (mm) | 7.8 |
| Ağırlık (g) | 187 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP65 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.7 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1200 x 2664 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 436 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 4000 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 7 Gen 3 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x2.63 GHz A715 + 4x2.4 GHz A715 + 3x1.8 GHz A510) |
| GPU | Adreno 720 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" Sony IMX906) |
| Geniş Açı Kamera | 12MP f/2.2 112° / 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 50MP f/2.4 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 200MP Sony / Harcourt portre AI |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5200 |
| Kablolu Şarj (W) | 66W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 3.1 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 14 (MagicOS 8.0) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Honor AI Camera |
📰 Honor 200 Haberleri
12 Mayıs 2026Honor Magic 9 Pro Max video tarafında büyük değişiklik sunabilir
08 Mayıs 2026Snapdragon 6 ve 4 Gen 5 telefonları hızlandıracak
07 Mayıs 2026Honor 600 Türkiye’de yüksek fiyatla sahneye çıktı
22 Nisan 2026Honor 600 serisi 200 MP kamera ve dev pille resmiyet kazandı
10 Nisan 2026Honor 600 serisi videoda görüldü: İşte yeni modellerin tasarımı
Diğer Honor Telefonları
Honor
Honor Play 80 Plus
- 6.61 inç" ekran
- Qualcomm Snapdragon 4 Gen 4
- 6 GB / 8 GB RAM
- 7500 mAh mAh
- 13 MP, f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Pro
- 6.57" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600
- 6.57" ekran
- Snapdragon 7 Gen 4
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Lite
- 6.6" ekran
- MediaTek Dimensity 7100 Elite
- 8GB / 12GB RAM
- 6520 mAh
- 108MP f/1.8 (1/1.67" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş

