📱
Honor
Honor 200 Smart
📺
Ekran
6.8"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 6300
🧠
RAM
4GB / 6GB / 8GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB
🔋
Pil
5200 mAh
⚡
Şarj
22.5WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.8
🤖
OS
Android 14 (MagicOS 8.0)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Honor |
| Model | 200 Smart |
| Çıkış Tarihi | Mart 2026 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Black, Silver, Green |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.5 |
| Yükseklik (mm) | 163.2 |
| Kalınlık (mm) | 8.0 |
| Ağırlık (g) | 198 |
| Malzeme | Plastik |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.8 |
| Panel Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 720 x 1640 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 264 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 90Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 500 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 6300 |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (4x2.4 GHz A78 + 4x2.0 GHz A55) |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| RAM | 4GB / 6GB / 8GB |
| Depolama | 128GB / 256GB |
| Hafıza Kartı | Var (microSD) |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.8 |
| Geniş Açı Kamera | 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 8MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@30fps |
| Kamera Özellikleri | SGS Düşme Direnci |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5200 |
| Kablolu Şarj (W) | 22.5W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 14 (MagicOS 8.0) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 Honor 200 Smart Haberleri
25 Mayıs 2026Honor Magic 9 serisiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı
18 Mayıs 2026Honor 600 Pro'nun manyetik ekran aksesuarı görüntülendi
12 Mayıs 2026Honor Magic 9 Pro Max video tarafında büyük değişiklik sunabilir
04 Kasım 2025Vivo X300 Ultra'yı Çin dışında da piyasaya sürmeye hazırlanıyor
06 Ekim 2025Oppo Reno 15 Pro serisi Dimensity 8500 ile daha dengeli bir performans sunacak
Diğer Honor Telefonları
Honor
Honor 600e
- 6.6 inç" ekran
- MediaTek Dimensity 7100 Elite
- 8 GB LPDDR4X RAM
- 6520 mAh mAh
- 108 MP, f/1.75, PDAF
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor Play 80 Plus
- 6.61 inç" ekran
- Qualcomm Snapdragon 4 Gen 4
- 6 GB / 8 GB RAM
- 7500 mAh mAh
- 13 MP, f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Pro
- 6.57" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600
- 6.57" ekran
- Snapdragon 7 Gen 4
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
