Honor
Honor 600e
📺
Ekran
6.6 inç"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 7100 Elite
🧠
RAM
8 GB LPDDR4X RAM
💾
Depolama
512 GB UFS 2.2
🔋
Pil
6520 mAh mAh
⚡
Şarj
45WW
📷
Ana Kamera
108 MP, f/1.75, PDAF
🤖
OS
Android 16, MagicOS 10
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Honor |
| Model | 600e |
| Çıkış Tarihi | 26 Mayıs 2026 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Mevcut (Global) |
| Renk Seçenekleri | Çöl Altını, Canlı Yeşil, Kadife Gri |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.7 |
| Yükseklik (mm) | 161.5 |
| Kalınlık (mm) | 7.34 |
| Ağırlık (g) | 180 |
| Malzeme | Aluminosilikat cam ön, plastik arka, alüminyum çerçeve |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.6 inç |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1200x2600 FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 431 ppi |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 6500 nit peak / 2000 nit HBM |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Aluminosilikat cam |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 7100 Elite |
| Üretim Süreci (nm) | 6 nm |
| CPU | Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A78 + 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G610 MC2 |
| RAM | 8 GB LPDDR4X |
| Depolama | 512 GB UFS 2.2 |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 108 MP, f/1.75, PDAF |
| Geniş Açı Kamera | 5 MP, f/2.2 |
| Ön Kamera | 16 MP, f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@30fps |
| Kamera Özellikleri | LED flaş, HDR, panorama, AI Image to Video, AI foto düzenleme araçları |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 6520 mAh |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | Yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Evet (6W kablolu ters şarj) |
Bağlantı
| 5G | Evet |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Evet |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Hayır |
| Uydu Bağlantısı | Hayır |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 16, MagicOS 10 |
| Yapay Zeka Özellikleri | Evet (AI Image to Video, AI foto araçları) |
📰 Honor 600e Haberleri
28 Mayıs 2026Dimensity 8550, Gemini Intelligence için ucuz Android umudu veriyor
26 Mayıs 2026Honor Earbuds Clip-On Pro açık kulak tasarımla sahneye çıktı
25 Mayıs 2026Honor Magic 9 serisiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı
25 Mayıs 2026Honor Win 2 ailesi için ilk teknik detaylar ortaya çıktı
20 Mayıs 2026Honor Power 3 performans ve pil tarafında iddialı görünüyor
Diğer Honor Telefonları
Honor
Honor Play 80 Plus
- 6.61 inç" ekran
- Qualcomm Snapdragon 4 Gen 4
- 6 GB / 8 GB RAM
- 7500 mAh mAh
- 13 MP, f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Pro
- 6.57" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600
- 6.57" ekran
- Snapdragon 7 Gen 4
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Lite
- 6.6" ekran
- MediaTek Dimensity 7100 Elite
- 8GB / 12GB RAM
- 6520 mAh
- 108MP f/1.8 (1/1.67" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
