📱
Honor
Honor 600
📺
Ekran
6.57"
⚡
İşlemci
Snapdragon 7 Gen 4
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB / 512GB
🔋
Pil
7000 (global) / 6400 (EU) mAh
⚡
Şarj
60W (global) / 80W (EU)W
📷
Ana Kamera
200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
🤖
OS
Android 16 (MagicOS 10)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Honor |
| Model | 600 |
| Çıkış Tarihi | Nisan 2026 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Altın Beyaz, Turuncu |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.7 |
| Yükseklik (mm) | 156.0 |
| Kalınlık (mm) | 7.8 |
| Ağırlık (g) | 185 / 190 |
| Malzeme | Aluminosilikat cam ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 + IP69 + IP69K |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.57 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1264 x 2728 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 458 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 8000 |
| HDR Desteği | HDR Vivid |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 7 Gen 4 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Adreno 732 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 128GB / 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF) |
| Geniş Açı Kamera | 12MP f/2.2 112° AF |
| Ön Kamera | 50MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | 200MP / OIS / IP69K / 3840Hz PWM / AI Butonu |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 7000 (global) / 6400 (EU) |
| Kablolu Şarj (W) | 60W (global) / 80W (EU) |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | 27W ters |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 6.0 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 16 (MagicOS 10) |
| Güncelleme Süresi | 6 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Honor AI / Google AI Pro / Gemini / AI Image to Video 2.0 |
📰 Honor 600 Haberleri
22 Nisan 2026Honor 600 serisi 200 MP kamera ve dev pille resmiyet kazandı
15 Nisan 2026Honor 600 serisi yapay zekâ ile video üretimini bir adım ileri taşıyor
10 Nisan 2026Honor 600 serisi videoda görüldü: İşte yeni modellerin tasarımı
07 Nisan 2026Honor 600 serisinin tanıtım tarihi belli oldu
06 Nisan 2026Honor 600 Pro canlı görüntülerde: Beklenmedik tasarım tercihi
Diğer Honor Telefonları
Honor
Honor 600 Pro
- 6.57" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Lite
- 6.6" ekran
- MediaTek Dimensity 7100 Elite
- 8GB / 12GB RAM
- 6520 mAh
- 108MP f/1.8 (1/1.67" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor X9d 5G
- 6.78" ekran
- Snapdragon 6s Gen 3
- 8GB / 12GB RAM
- 7200 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor X9c 5G
- 6.78" ekran
- Snapdragon 6 Gen 1
- 8GB / 12GB RAM
- 6600 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
