📱
Google
Google Pixel 7
📺
Ekran
6.3"
⚡
İşlemci
Google Tensor G2
🧠
RAM
8GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB
🔋
Pil
4355 mAh
⚡
Şarj
30WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.85 OIS
🤖
OS
Android 13 (16'ya kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | |
| Model | Pixel 7 |
| Çıkış Tarihi | Ekim 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Obsidyen, Kar, Limon Otu |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 73.2 |
| Yükseklik (mm) | 158.6 |
| Kalınlık (mm) | 8.7 |
| Ağırlık (g) | 197 |
| Malzeme | Gorilla Glass Victus ön/arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.3 |
| Panel Tipi | OLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 416 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 90Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass Victus |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Google Tensor G2 |
| Üretim Süreci (nm) | 5nm |
| CPU | Octa-core (2x2.85 GHz X1 + 2x2.35 GHz A78 + 4x1.8 GHz A55) |
| GPU | Mali-G710 MC10 |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 128GB / 256GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.85 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 12MP f/2.2 114° |
| Ön Kamera | 10.8MP f/2.2 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / Sihirli Silgi / 7 yıl güncelleme |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 4355 |
| Kablolu Şarj (W) | 30W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 3.2 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 13 (16'ya kadar) |
| Güncelleme Süresi | 7 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Google AI |
📰 Google Pixel 7 Haberleri
28 Nisan 2026Samsung Galaxy S27 için sürpriz tasarım değişikliği gündemde
27 Nisan 2026Galaxy Z Fold 8 Wide tasarımı ilk kez net şekilde ortaya çıktı
27 Nisan 2026Fitbit Google Health hamlesiyle yeni döneme girebilir
22 Nisan 2026Galaxy S26 satışları ilk haftalarda beklentilerin üzerine çıktı
16 Nisan 2026Google’dan Android arayüzüne sadeleştirme dokunuşu
Diğer Google Telefonları
Google
Google Pixel 10 Pro Fold
- 8.0 (iç)" ekran
- Google Tensor G5
- 16GB RAM
- 5015 mAh
- 50MP f/1.68 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel 10 Pro XL
- 6.8" ekran
- Google Tensor G5
- 16GB RAM
- 5200 mAh
- 50MP f/1.68 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel 10 Pro
- 6.3" ekran
- Google Tensor G5
- 16GB RAM
- 4870 mAh
- 50MP f/1.68 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel 10
- 6.3" ekran
- Google Tensor G5
- 12GB RAM
- 4970 mAh
- 50MP f/1.68 OIS
Fiyat belirtilmemiş
