📱
Google
Google Pixel 10 Pro XL
📺
Ekran
6.8"
⚡
İşlemci
Google Tensor G5
🧠
RAM
16GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB / 1TB
🔋
Pil
5200 mAh
⚡
Şarj
37WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.68 OIS
🤖
OS
Android 16 (17'ye kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | |
| Model | Pixel 10 Pro XL |
| Çıkış Tarihi | Ağustos 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Obsidyen, Porselen, Akşam |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 76.6 |
| Yükseklik (mm) | 162.8 |
| Kalınlık (mm) | 8.5 |
| Ağırlık (g) | 232 |
| Malzeme | Gorilla Glass Victus 2 ön/arka / titanyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.8 |
| Panel Tipi | LTPO OLED |
| Çözünürlük | 1344 x 2992 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 483 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 1-120Hz (LTPO) |
| Maks. Parlaklık (nit) | 3000 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass Victus 2 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Google Tensor G5 |
| Üretim Süreci (nm) | 3nm |
| CPU | Octa-core |
| GPU | yok |
| RAM | 16GB |
| Depolama | 256GB / 512GB / 1TB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.68 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 48MP f/1.7 123° |
| Telefoto Kamera | 48MP f/2.8 5x OIS periskop |
| Ön Kamera | 42MP f/2.2 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 8K@30fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 5x periskop / LTPO / Uydu SOS / 7 yıl |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5200 |
| Kablolu Şarj (W) | 37W |
| Kablosuz Şarj (W) | 23W (Qi2 PixelSnap) |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 6.0 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 3.2 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 16 (17'ye kadar) |
| Güncelleme Süresi | 7 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Google AI / Gemini |
📰 Google Pixel 10 Pro XL Haberleri
06 Mayıs 2026Android 16 güncellemesi Pixel cihazlarda kamera ve ekran hatalarını gideriyor
29 Nisan 2026Tensor G6 ortaya çıktı, Pixel 11 için soru işaretleri arttı
03 Nisan 2026Google’ın yeni amiral gemisi Pixel 11 Pro XL görüntülendi
23 Mart 2026Hepsiburada'da sepette %5 Net İndirim: LG OLED'den Samsung QLED'e 118 televizyon kampanyada
19 Şubat 2026Pixel 9 serisine iPhone’larla dosya paylaşımını kolaylaştıran güncelleme geldi
Diğer Google Telefonları
Google
Google Pixel 10 Pro Fold
- 8.0 (iç)" ekran
- Google Tensor G5
- 16GB RAM
- 5015 mAh
- 50MP f/1.68 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel 10 Pro
- 6.3" ekran
- Google Tensor G5
- 16GB RAM
- 4870 mAh
- 50MP f/1.68 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel 10
- 6.3" ekran
- Google Tensor G5
- 12GB RAM
- 4970 mAh
- 50MP f/1.68 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Google
Google Pixel 9a
- 6.3" ekran
- Google Tensor G4
- 8GB RAM
- 5100 mAh
- 48MP f/1.7 OIS
Fiyat belirtilmemiş

