📱
reMarkable
reMarkable Paper Pure
📺
Ekran
10.3"
⚡
İşlemci
ARM Cortex-A55
🧠
RAM
2 GB RAM
💾
Depolama
32 GB
🔋
Pil
3820 mAh
⚡
Şarj
EvetW
🤖
OS
reMarkable OS
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | reMarkable |
| Model | Paper Pure |
| Çıkış Tarihi | 2026-06-01 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Yakında |
| Renk Seçenekleri | Okyanus Mavisi, Sis Yeşili, Çöl Pembesi |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 187.1 |
| Yükseklik (mm) | 228.1 |
| Kalınlık (mm) | 6.0 |
| Ağırlık (g) | 360 |
| Malzeme | Plastik arka |
| Su/Toz Direnci | Yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 10.3 |
| Panel Tipi | E Ink Carta 1300 (Siyah-Beyaz) |
| Çözünürlük | 1872x1404 |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 226 |
| Yenileme Hızı (Hz) | Yok |
| Maks. Parlaklık (nit) | Yok |
| HDR Desteği | Yok |
| Ekran Koruma | Yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | ARM Cortex-A55 |
| CPU | Çift çekirdek, 1.7 GHz |
| GPU | Yok |
| RAM | 2 GB |
| Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | Yok |
| Ön Kamera | Yok |
| Video Çözünürlüğü | Yok |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 3820 |
| Kablolu Şarj (W) | Evet |
| Kablosuz Şarj (W) | Yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | Hayır |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (2.4 GHz ve 5 GHz) |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Yok |
| USB | USB Type-C |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | reMarkable OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Evet |
Aksesuar Desteği
| Stylus / Kalem | Evet (Marker - dahil; Marker Plus - üst pakette) |
| Klavye Kılıf | Yok |


