Huawei
Huawei MatePad Pro Max
📺
Ekran
13.2"
⚡
İşlemci
Huawei Kirin (Açıklanmadı)
🧠
RAM
12 GB RAM
💾
Depolama
256 GB, 512 GB
🔋
Pil
10400 mAh
⚡
Şarj
66WW
🤖
OS
HarmonyOS 4.3
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Huawei |
| Model | MatePad Pro Max |
| Çıkış Tarihi | 2026-05-07 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Mavi, Uzay Grisi |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 196.3 |
| Yükseklik (mm) | 289.3 |
| Kalınlık (mm) | 4.7 |
| Ağırlık (g) | 499 |
| Malzeme | Cam ön, alüminyum çerçeve ve arka |
| Su/Toz Direnci | Yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 13.2 |
| Panel Tipi | OLED |
| Çözünürlük | 3000x2000 |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 273 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 144 |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1600 |
| HDR Desteği | HDR |
| Ekran Koruma | Yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Huawei Kirin (Açıklanmadı) |
| CPU | Açıklanmadı |
| GPU | Açıklanmadı |
| RAM | 12 GB |
| Depolama | 256 GB, 512 GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | 50 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 10400 |
| Kablolu Şarj (W) | 66W |
| Kablosuz Şarj (W) | Yok |
| Ters Kablosuz Şarj | 40W (kablolu ters şarj) |
| Adaptör Dahil | Hayır (AB), Evet (AB dışı) |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | 6.0 |
| NFC | Yok |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | HarmonyOS 4.3 |
| Yapay Zeka Özellikleri | Evet |
Aksesuar Desteği
| Stylus / Kalem | Evet (M-Pencil, ayrı satılır) |
| Klavye Kılıf | Evet (HUAWEI Glide Keyboard, ayrı satılır) |
📰 Huawei MatePad Pro Max Haberleri
25 Mayıs 2026Huawei Nova 16 serisinin tanıtım tarihi açıklandı
18 Mayıs 2026Huawei Online Mağaza bayram kampanyası: Hangi üründe hangi kupon daha mantıklı?
07 Mayıs 2026Huawei Watch Fit 5 Serisi ince gövdesi ve Panda egzersizleriyle gençlere sesleniyor
07 Mayıs 2026Huawei MatePad Pro Max ultra ince tasarımıyla tanıtım öncesinde ortaya çıktı
28 Nisan 2026Huawei yeni ürünlerini 7 Mayıs’ta dünya sahnesine çıkaracak
Diğer Huawei Tabletları
Huawei
Huawei MatePad Pro 13.2
- 13.2" ekran
- Kirin 9000S
- 8GB / 12GB / 16GB RAM
- 10100 mAh
- 13MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Huawei
Huawei MatePad Pro 11 (2024)
- 11.0" ekran
- Kirin 9000S
- 8GB / 12GB RAM
- 8300 mAh
- 13MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş

