Honor
Honor Pad X9a
📺
Ekran
11.5"
⚡
İşlemci
Snapdragon 685
🧠
RAM
8GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB
🔋
Pil
8300 mAh
⚡
Şarj
22WW
🤖
OS
Android 15 (MagicOS 9)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Honor |
| Model | Pad X9a |
| Çıkış Tarihi | Mart 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Gri, Mavi |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 261.5 |
| Yükseklik (mm) | 169.2 |
| Kalınlık (mm) | 6.8 |
| Ağırlık (g) | 475 |
| Malzeme | Plastik / plastik |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 11.5 |
| Panel Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 2000 x 1200 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 207 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 90Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 500 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 685 |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (4x2.8 GHz A73 + 4x1.9 GHz A53) |
| GPU | Adreno 610 |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 128GB / 256GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | 8MP f/2.0 |
| Ön Kamera | 8MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@30fps |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 8300 |
| Kablolu Şarj (W) | 22W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 15 (MagicOS 9) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 Honor Pad X9a Haberleri
12 Mayıs 2026Android Show 2026 etkinliğinde duyurulan tüm yenilikler
12 Mayıs 2026Honor Pad 20 büyük ekranı ve yapay zekâ araçlarıyla tanıtıldı
12 Mayıs 2026Honor Magic 9 Pro Max video tarafında büyük değişiklik sunabilir
12 Mayıs 2026Apple’ın katlanabilir iPhone modeli sadece iki renkle gelebilir
11 Mayıs 2026MediaTek Dimensity 8600 ile orta segmentte dengeleri değiştirebilir
Diğer Honor Tabletları
Honor
Honor Pad 9
- 12.1" ekran
- Snapdragon 6 Gen 1
- 8GB / 12GB RAM
- 8300 mAh
- 13MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş

