📱
Samsung
Samsung Galaxy Watch FE
📺
Ekran
1.2""
⚡
İşlemci
Exynos W920
🧠
RAM
1.5GB RAM
💾
Depolama
16GB
🔋
Pil
247mAh mAh
⌚
Kasa
40mm
🤖
OS
Wear OS 4 / One UI Watch 5.0 (8'e kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Watch FE |
| Çıkış Tarihi | Haziran 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Altın, Gümüş |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 26.6g |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 + MIL-STD-810H |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.2" |
| Panel Tipi | Super AMOLED |
| Çözünürlük | 396x396 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 800 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Exynos W920 |
| RAM | 1.5GB |
| Depolama | 16GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 247mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Wear OS 4 / One UI Watch 5.0 (8'e kadar) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 40mm |
| Kasa Malzeme | Alüminyum |
📰 Samsung Galaxy Watch FE Haberleri
14 Mayıs 2026Google iPhone’dan Android’e geçişi sonunda daha sorunsuz hâle getiriyor
14 Mayıs 2026Samsung’un yeni katlanabilir telefonları Gemini Intelligence ile çıkabilir
14 Mayıs 2026Samsung, One UI 9 ile dikkat dağıtan uygulamaların internetini kesecek
13 Mayıs 2026Samsung Galaxy Glasses ve Watch 9'un tanıtımı için yeni tarih bilgisi paylaşıldı
12 Mayıs 2026Android Show 2026 etkinliğinde duyurulan tüm yenilikler
Diğer Samsung Akıllı Saatları
Samsung
Samsung Galaxy Watch Ultra (2025)
- 47mm" ekran
- Exynos W1000
- 2GB RAM
- 640mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Watch 8
- 40mm / 44mm" ekran
- Exynos W1000
- 2GB RAM
- 300mAh (40mm) / 435mAh (44mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Watch 7
- 40mm / 44mm" ekran
- Exynos W1000
- 2GB RAM
- 300mAh (40mm) / 425mAh (44mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş

