📱
Samsung
Samsung Galaxy Watch 5 Pro
📺
Ekran
1.4""
⚡
İşlemci
Exynos W920
🧠
RAM
1.5GB RAM
💾
Depolama
16GB
🔋
Pil
590mAh mAh
⌚
Kasa
45mm
🤖
OS
Wear OS 3.5 / One UI Watch 4.5 (8'e kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Watch 5 Pro |
| Çıkış Tarihi | Ağustos 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Siyah Titanyum, Gri Titanyum |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 46.5g |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 + MIL-STD-810H |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.4" |
| Panel Tipi | Super AMOLED |
| Çözünürlük | 450x450 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 800 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Exynos W920 |
| RAM | 1.5GB |
| Depolama | 16GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 590mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Wear OS 3.5 / One UI Watch 4.5 (8'e kadar) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 45mm |
| Kasa Malzeme | Titanyum |
📰 Samsung Galaxy Watch 5 Pro Haberleri
13 Mayıs 2026Samsung Galaxy Glasses ve Watch 9'un tanıtımı için yeni tarih bilgisi paylaşıldı
12 Mayıs 2026Android Show 2026 etkinliğinde duyurulan tüm yenilikler
07 Mayıs 2026Samsung Galaxy Watch bayılmayı 5 dakika önceden tahmin edebiliyor
04 Mayıs 2026Sporu eğlenceye dönüştüren saat: Huawei Watch Fit 5 Pro İncelemesi
28 Nisan 2026Samsung’un yeni akıllı gözlüğü beklenenden farklı olabilir
Diğer Samsung Akıllı Saatları
Samsung
Samsung Galaxy Watch Ultra (2025)
- 47mm" ekran
- Exynos W1000
- 2GB RAM
- 640mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Watch 8
- 40mm / 44mm" ekran
- Exynos W1000
- 2GB RAM
- 300mAh (40mm) / 435mAh (44mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Watch 7
- 40mm / 44mm" ekran
- Exynos W1000
- 2GB RAM
- 300mAh (40mm) / 425mAh (44mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş

