Huawei
Huawei Watch GT 5 Pro
📺
Ekran
1.32" (42mm) / 1.43" (46mm)"
⚡
İşlemci
yok
🧠
RAM
yok RAM
💾
Depolama
yok
🔋
Pil
524mAh (46mm) mAh
⌚
Kasa
42mm / 46mm
🤖
OS
HarmonyOS 4.3
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Huawei |
| Model | Watch GT 5 Pro |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Siyah Titanyum, Bej, Kahverengi |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 37g (42mm) / 52g (46mm) |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.32" (42mm) / 1.43" (46mm) |
| Panel Tipi | AMOLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 466x466 / 480x480 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 3000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | yok |
| RAM | yok |
| Depolama | yok |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 524mAh (46mm) |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | HarmonyOS 4.3 |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 42mm / 46mm |
| Kasa Malzeme | Titanyum |
📰 Huawei Watch GT 5 Pro Haberleri
21 Nisan 2026Yeni Huawei Watch Fit 5 Pro daha büyük ekran ve ECG desteği sunuyor
10 Nisan 2026Huawei Pura 90 Pro ve Pro Max'in tanıtım tarihi açıklandı, tasarım ortaya çıktı
07 Nisan 2026Watch GT Serisinin spor versiyonu geliyor: Huawei Watch GT Runner 2 İncelemesi
27 Şubat 2026Huawei Madrid’de koşu ve ses teknolojisini yeniledi
27 Şubat 2026Huawei Band 11 ve FreeBuds Pro 5 küresel pazarda
Diğer Huawei Akıllı Saatları
Huawei
Huawei Watch GT 4
- 41mm / 46mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 455mAh (41mm) / 524mAh (46mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
