📱
Huawei
Huawei Watch FIT 5 Pro
📺
Ekran
1.92"
🔋
Pil
471 mAh
⚡
Şarj
5WW
⌚
Kasa
44.5x40.8 mm
🏃
Pil Ömrü
7 gün
🤖
OS
HarmonyOS
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Huawei |
| Model | Watch FIT 5 Pro |
| Çıkış Tarihi | 2026, Nisan 29 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Duyuruldu |
| Renk Seçenekleri | Danxia Turuncu, Buzul Beyaz, Yardang Siyah |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 40.8 |
| Yükseklik (mm) | 44.5 |
| Kalınlık (mm) | 9.5 |
| Ağırlık (g) | 30.4 |
| Malzeme | Safir cam ön, titanyum alaşım çerçeve, alüminyum orta çerçeve, polimer fiber arka |
| Su/Toz Direnci | 5 ATM, 40m serbest dalış |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.92 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 480x408 |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 328 |
| Maks. Parlaklık (nit) | 3000 |
| HDR Desteği | Hayır |
| Ekran Koruma | Safir Cam (2.5D) |
İşlemci & Donanım
| Hafıza Kartı | Hayır |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 471 |
| Kablolu Şarj (W) | 5W |
| Kablosuz Şarj (W) | Hayır |
| Ters Kablosuz Şarj | Hayır |
Bağlantı
| 5G | Hayır |
| Wi-Fi | Hayır |
| Bluetooth | 6.0 |
| NFC | Evet |
| USB | Hayır |
| 3.5mm Kulaklık | Hayır |
| Uydu Bağlantısı | Hayır |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | HarmonyOS |
Sağlık & Sensörler
| Kalp Hızı | Evet |
| SpO2 / Oksijen | Evet |
| EKG | Evet |
| Uyku Takibi | Evet |
| Stres Takibi | Evet |
| Vücut Sıcaklığı | Evet |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 44.5x40.8 mm |
| Kasa Malzeme | Titanyum Alaşım / Alüminyum |
| Pil Ömrü (gün) | 7 |
| LTE / eSIM | Hayır |
📰 Huawei Watch FIT 5 Pro Haberleri
07 Mayıs 2026Huawei Watch Fit 5 Serisi ince gövdesi ve Panda egzersizleriyle gençlere sesleniyor
04 Mayıs 2026Sporu eğlenceye dönüştüren saat: Huawei Watch Fit 5 Pro İncelemesi
28 Nisan 2026Huawei yeni ürünlerini 7 Mayıs’ta dünya sahnesine çıkaracak
27 Nisan 2026HUAWEI WATCH FIT 5 gençlere 7 Mayıs’ta geliyor
21 Nisan 2026Yeni Huawei Watch Fit 5 Pro daha büyük ekran ve ECG desteği sunuyor
Diğer Huawei Akıllı Saatları
Huawei
Huawei Watch GT 4
- 41mm / 46mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 455mAh (41mm) / 524mAh (46mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş

