📱
Huawei
Huawei Watch 4 Pro
📺
Ekran
1.5""
⚡
İşlemci
yok
🧠
RAM
yok RAM
💾
Depolama
yok
🔋
Pil
530mAh mAh
⌚
Kasa
48mm
🤖
OS
HarmonyOS 4.0
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Huawei |
| Model | Watch 4 Pro |
| Çıkış Tarihi | Haziran 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Kahverengi |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 64g |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.5" |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 480x480 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 900 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | yok |
| RAM | yok |
| Depolama | yok |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 530mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | HarmonyOS 4.0 |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 48mm |
| Kasa Malzeme | Titanyum + Seramik |
📰 Huawei Watch 4 Pro Haberleri
07 Mayıs 2026Huawei Watch Fit 5 Serisi ince gövdesi ve Panda egzersizleriyle gençlere sesleniyor
04 Mayıs 2026Sporu eğlenceye dönüştüren saat: Huawei Watch Fit 5 Pro İncelemesi
28 Nisan 2026Huawei yeni ürünlerini 7 Mayıs’ta dünya sahnesine çıkaracak
27 Nisan 2026HUAWEI WATCH FIT 5 gençlere 7 Mayıs’ta geliyor
21 Nisan 2026Yeni Huawei Watch Fit 5 Pro daha büyük ekran ve ECG desteği sunuyor
Diğer Huawei Akıllı Saatları
Huawei
Huawei Watch GT 4
- 41mm / 46mm" ekran
- yok
- yok RAM
- 455mAh (41mm) / 524mAh (46mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş

